Ayaka’nın yükseliş materyalleri ve yetenek kitapları


Yeni Genshin Impact 2.6 güncellemesi bir hafta içinde gelecek ve Kamisato Ayaka’nın geri dönüşünü içerecek. Yeterince Primogem biriktirmiş olan oyuncular, onu mümkün olan en kısa sürede sahaya çıkarmak için yükseliş materyallerini ve yetenek kitaplarını önceden toplamaya başlayabilirler.

Oyunun şu anki sürümü sırasında tüm malzemeler ön çiftlik için zaten mevcut. Oyuncular bu malzemeleri Inazuma’nın en son bölgesine yayılmış olarak bulabilirler. Bu makale Ayaka’nın yükseliş materyallerini ve yetenek seviyelerini en üst düzeye çıkarmak için ihtiyaç duyacağı tüm materyalleri kapsayacak.


Genshin Impact: Shivada Jade ve diğerleri dahil Ayaka için Yükseliş materyali ve Yetenek seviye yükseltme materyalleri

Shivada Yeşim Taşlar/Yığın/Parça/Şerit

Kamisato Ayaka, yükseliş seviyelerini maksimuma çıkarmak için toplam altı Gem, dokuz Chunk, dokuz Fragment ve bir Sliver of Shivada Jade gerektirecek. Shivada Jade, aşağıdaki düşmanları yenerek boss düştüğünde toplanabilir:

  • kriyo hipostaz
  • Cryo Regisvine
  • Sürekli Mekanik Dizi
  • Maguu Kenki
  • Primo Geovishap

Shivada Jade Gems ve diğer formlar, Genshin Impact’in çeşitli şehirlerinde bulunan zanaat tezgahından da üretilebilir.


sürekli kalp

Perpetual Heart (Genshin Impact ile Görüntü)
Perpetual Heart (Genshin Impact ile Görüntü)

Oyuncuların Perpetual Heart ve Shivada Jade Gems toplamak için Perpetual Mechanical Array ile savaşmaları gerekecek. Kamisato Ayaka’nın yükseliş seviyesini 90’a çıkarmak için 46 Perpetual Heart’a ihtiyacı olacak.

Perpetual Mechanical Array, oyuncuların Inazuma bölgesindeki Jinren Adası’nın altında bulabilecekleri normal bir patrondur. Oyuncular, patrona ilk kez ulaşmak için portala erişmek zorunda kalacaklar. Bundan sonra, oyuncuların bu patrona hızlı bir şekilde ulaşmak için kullanabileceği yakınlarda bir ışınlanma ara noktası var.


sakura çiçekleri

Bugünkü Genshin bitkisi:Sakura Blooms!Inazuma için bir sevgi ile dolu Grand Narukami Shrine’daki Kutsal Sakura’dan Çiçekler.Bu bitkileri sakura kümelerinde elektro elementi kullanarak toplayabilirsiniz!Onlar Kamisato Ayaka için yükseliş malzemeleri!

Sakura Çiçeklerinin toplandıktan iki gün sonra yeniden doğacaklarını unutmayın, bu nedenle oyunculara hepsini tek seferde toplamaları önerilir. Tüm Inazuma bölgesinde toplam 75 Sakura Çiçeği yumurtlanır ve Ayaka’nın yükselişini maksimuma çıkarmak için toplam 168 Sakura Çiçeğine ihtiyacı olacaktır.

Bu durumda, oyuncuların gerekli miktarda Sakura Bloom’u toplaması yaklaşık bir hafta sürecektir. Sakura Çiçeklerini toplamanın en hızlı yolu partide bir Lisa veya Yae Miko’ya sahip olmaktır.


Nobushi ve Kairagi’den Eski/Kageuchi/Ünlü El Muhafızları

Nobushi ve Kairagi'den El Koruyucular (Genshin Impact ile Görüntü)
Nobushi ve Kairagi’den El Koruyucular (Genshin Impact ile Görüntü)

Oyuncular, Kamisato Ayaka’yı yükseltmek için Eski/Kageuichi/Ünlü Handguard’ları toplamak için Nobushi ve Kairagi ile savaşabilirler. Nobushi ve Kairagi her zaman gruplar halinde dolaşırlar ve Inazuma bölgesinin her yerinde bulunabilirler.

Yükseliş seviyeleri için Ayaka’nın toplam 18 Eski Handguard’a, 30 Kageuchi Handguard’a ve 36 Famed Handguard’a ihtiyacı olacak. Ayrıca yeteneklerini geliştirmek için aynı düşüşlere ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle, eğer Ayaka’nın yetenek seviyelerini en üst düzeye çıkarmak istiyorlarsa, oyuncuların ek sekiz Eski Handguards, 66 Kageuchi Handguards ve 93 Famed Handguards’a ihtiyacı olacak.


Zarafet Öğretileri/Zarafet Rehberi/Zarif Felsefeleri

Violet Court etki alanı düşüşü (Genshin Impact aracılığıyla görüntü)
Violet Court etki alanı düşüşü (Genshin Impact aracılığıyla görüntü)

Kamisato Ayaka için gerekli olan bu yetenek seviye yükseltme malzemeleri, Violet Court adlı bir Inazuma yetenek alanından yetiştirilebilir. Oyuncular, yetenek seviye atlama materyallerini özellikle Salı, Cuma ve Pazar günleri toplayabilirler. Pazar günleri, oyuncular her tür seviye atlama materyalini toplayabilirler, bu nedenle Ayaka’nın yetenek kitaplarını toplamak için doğru mücadeleye girdiğinizden emin olun.

Toplamda, oyuncuların Kamisato Ayaka’nın yetenek seviyelerini en üst düzeye çıkarmak için dokuz Öğreti, 63 Kılavuz ve 114 Zarafet Felsefesi toplaması gerekecek.


Bloodyede Şubesi

Azhdaha patronu Bloodjade Branch'i düşürdü (Genshin Impact ile Resim)
Azhdaha patronu Bloodjade Branch’i düşürdü (Genshin Impact ile Resim)

Oyuncuların Beneath the Dragon-Queller trounce etki alanından 18 Bloodjade Branch toplaması gerekecek. Bir tounce alanı olduğu için, ödüller haftada bir kez talep edilebilir, bu nedenle oyuncular Kamisato Ayaka için çiftçilik konusunda ciddiyse, buna hemen başlamalıdır.

Genshin Impact’teki diğer tounce etki alanlarında olduğu gibi, oyuncuların da Genshin Impact’te Zhongli’nin hikaye görevlerini tamamlayarak Beneath the Dragon-Queller trounce alanının kilidini açmaları gerekeceğini belirtmekte fayda var.


içgörü tacı

// etkileşim tweet atm kaç tane içgörü tacı var???? 13 yaşındayım!!!

Oyuncular ayrıca Kamisato Ayaka’nın yetenek seviyelerini en üst düzeye çıkarmak için Crown of Insight’ı kullanabilirler. Her yeteneği en üst düzeye çıkarmak için yalnızca bir İçgörü Tacı kullanılabilir, bu da Ayaka’nın tüm yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için toplam üç Öngörü Kronuna ihtiyacı olacağı anlamına gelir.

Son fakat en az değil, oyuncuların Kamiasto Ayaka’nın yükselişini ve Genshin Impact’teki yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için yaklaşık 5,3 milyon Mora’ya ihtiyacı olacağından çok sayıda Mora’nın yetiştirilmesi gerekiyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/genshin-impact-2-6-ayaka-s-ascension-materials-talent-books?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir