Avustralya GP Elemeleri: Charles Leclerc, Ferrari adına Max Verstappen’i yendi, Mercedes gelişti


Son Güncelleme: 09/04/22 8:46am

Avustralya GP Elemeleri: Charles Leclerc, Ferrari adına Max Verstappen'i yendi, Mercedes gelişti

Şampiyona lideri Charles Leclerc, kazalarla kesintiye uğrayan heyecan verici bir Melbourne elemelerinin son turunda 2022 rakibi Max Verstappen’i geride bıraktıktan sonra Avustralya Grand Prix’sine pole pozisyonunda başlayacak.

Leclerc yarışı geç bıraktı, ancak sezona başlamak için her iki yarışta da onda ikiden fazlasını bitiren Verstappen’den direği kapmak için Q3’ün ölmekte olan korlarında güçlü bir 1:17.868 yayınladı.

Takip etmek için daha fazlası.

Bu, güncellenmekte olan bir son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. Lütfen en son güncellemeler için bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports size canlı güncellemeleri olduğu gibi getiriyor. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, skorları ve daha fazlasını alın.

Tüm bilgiler için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin. son dakika spor haber manşetleri. alabilirsin Sky Sports uygulamasından bildirimleri itin en sevdiğiniz sporlardan en son haberler için ve ayrıca takip edebilirsiniz Twitter’da @SkySportsNews En son güncellemeleri almak için.
Kaynak : https://www.skysports.com/f1/news/12040/12585860/australian-gp-qualifying-charles-leclerc-beats-max-verstappen-to-pole-for-ferrari-mercedes-improve

Yorum yapın