Avustralya 17-21 İngiltere: Marcus Smith, Eddie Jones’un yan galibiyet serisi olarak üçüncü Test zaferine ilham veriyor | Rugby Birliği Haberleri


Son Güncelleme: 16/07/22 12:59pm


Marcus Smith, Sydney'de olağanüstü temposunu kullanarak sıfırdan bir deneme yaptı

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Marcus Smith, Sydney’de olağanüstü temposunu kullanarak sıfırdan bir deneme yaptı

Marcus Smith, Sydney’de olağanüstü temposunu kullanarak sıfırdan bir deneme yaptı

Marcus Smith’in muhteşem bir ikinci yarı denemesi, İngiltere’nin Avustralya’ya karşı belirleyici Testte 21-17 galibiyet almasına ve seriyi 2-1 kazanmasına yardımcı oldu.

Takip etmek için daha fazlası…

Bu, güncellenmekte olan bir son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. Lütfen en son güncellemeler için bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports size canlı güncellemeleri olduğu gibi getiriyor. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, skorları ve daha fazlasını alın.

Tüm son dakika spor haberleri için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin. En sevdiğiniz sporlarla ilgili en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve ayrıca takip edebilirsiniz. Twitter’da @SkySportsNews En son güncellemeleri almak için.
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-union/news/12040/12651948/australia-17-21-england-marcus-smith-inspires-third-test-victory-as-eddie-jones-side-win-series

SMM Panel PDF Kitap indir