Ava Raine, NXT canlı etkinlik çıkışından sonra hayrana yanıt verdi


Şimdi Ava Raine olarak bilinen Simone Johnson, WWE’ye ilk çıkışını dün gece Orlando, Florida’da bir NXT canlı etkinliğinde yaptı.

The Rock’ın kızı, promosyonla Şubat 2020’de anlaştı. Dün geceki etkinlikte ilk promosunu kesti ve kendine yeni bir takma ad verdi. Ava, NXT yıldızı Cora Jade hakkında saçma sapan konuştu ve bir topuk olarak çıkış yaptığı açıktı. Cora Jade ve Roxanne Perez şu anki NXT Kadınlar Takım Şampiyonları.

Jay Reddick Orlando Sentinel, promosyondan fotoğraflar yayınladı ve bir hayran The Great One’ın kızına yönelik bazı eleştirilerle araya girdi:

“Bu konuda hiç iyi bir fikrim yok, nedense içimde güreşin onu yakalayamayacağına dair içimde bir his var. Uzun zamandır PC’de ve bu ilk kırmızı bayrak, kesinlikle o. çiğ.”

@runninjay @Kaya @AvaRaineWWE @WWENXT Bu konuda hiç iyi bir fikrim yok, nedense içimde güreşin onu yakalayamayacağına dair içimde bir his var. Uzun zamandır PC’deydi ki bu ilk kırmızı bayrak, kesinlikle ham .

Ava eleştirilere güldü ve bir şaka ile cevap verdi:

“Genellikle bağırsak sağlığına yardımcı olan bir probiyotik deneyin ;).”

genellikle bağırsak sağlığına yardımcı olan bir probiyotik deneyin;) twitter.com/buddyjb3/statu…


Güreş hayranları Ava Raine’in ilk çıkışına tepki gösterdi

Güreş hayranlarının çoğu 20 yaşındaki çocuğu savundu ve The Rock’ın promosyonla çıkış yaptığında bir gecede başarı hikayesi olmadığına dikkat çekti. Rocky Miavia’nın Halkın Şampiyonu olması biraz zaman aldı.

@AvaRaineWWE Babası başladığında şaka olarak kabul edildi ve bakın nasıl oldu.

Bir hayran, Ava’nın hayranlardan gelen eleştirileri almasını önerdi, diğerleri ise nefret edenleri görmezden gelmesi gerektiğine dikkat çekti.

@AvaRaineWWE Umarım iyisindir ama eleştiriyi kabul et ve gölgesiz daha iyi olmak için kullan

@bearlind1993wwe @AvaRaineWWE Onu eleştiren, işini görmemiş veya promosunu duymamış birinin eleştirisi, sadece “içgüdülerinden” çıkıyor, hayır teşekkürler. Nefret edenleri dinlemesine gerek yok

Ava, geçmişte hayranlara yanıt verdi ve yeni bir şaka bulmalarını istedi çünkü babası The Rock’a atıfta bulunarak ona “Çakıl” denmesini istediler:

Ava Raine, WWE ile sözleşme imzaladığından beri, üç dizinden ameliyat geçirmiş ve sakatlıklarla mücadele ediyor. WWE TV çıkışını ne zaman yapacağını görmek ilginç olacak.


Serbest bırakılan bir WWE Superstar’ına bir AEW koşusu ile ilgilenip ilgilenmediğini sorduk. İşte onun cevabı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-ava-raine-responds-fan-nxt-live-event-debut?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir