atv CANLI İZLE (HD) – atv dizileri / ATV YAYIN AKIŞI

?atv CANLI YAYIN için tıklayın TIKLA İZLE

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz her Salı atv’de!
Türkiye’nin en dinç ailesi olan Çakırbeyliler’in aleyhinde bu sefer daha engebeli bir sınav vardır: Avrupa’nın en büyüğü edinmek. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

?Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz İZLE (EDHO) – TIKLA (TÜM BÖLÜMLER)

Kuruluş Osman her Çarşamba atv’de!
O, kömür karası gözleriyle, gaza ve özgürlük ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol belirten “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” fark etti. Gücünü kılıcından yok, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene aleyhinde başkaldırı, mazlumların gürültüsüz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir âlem imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

?Kuruluş Osman İZLE – TIKLA (TÜM BÖLÜMLER)

Çok Eskiden Çukurova her Perşembe atv’de!

Çok Eskiden Çukurova Künye
Çok Eskiden Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

?Çok Eskiden Çukurova İZLE – TIKLA (TÜM BÖLÜMLER)

Kardeşlerim her Cumartesi atv’de
Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya alt bu dört kardeş, yaşanan bir dizi şanssız olayın arkasından ayrıca annelerini keza babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak haricen başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul’un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana dek… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni yaşam, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta yetişmek, kardeşlerini korumak ve bir arada yakalamak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

?Kardeşlerim İZLE – TIKLA (TÜM BÖLÜMLER)

Yürek Yarası her Pazartesi atv’de
Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe’nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alan dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor. Yapımını Işlem Film’in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper yer alıyor.

?Kalp Yarası İZLE – TIKLA (BÜTÜN BÖLÜMLER)

atv ekranına yeni bir ‘Destan’ geliyor

Üretim ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; başrollerini Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli’nin, yönetmenliğini Dikte Khalilzadeh’in üstlendiği; senaryosunu Akarsu Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz’ın kaleme aldığı ‘Epope’ yakında atv’de.

?Epope İZLE – TIKLA

?atv CANLI YAYIN için tıklayın TIKLA İZLE

Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi 10.00’da atv ekranlarında
Faili bilinmeyen cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal yükümlülük projesi ile de adından çoğu kez laf ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban dışarı giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

?Müge Anlı ile Tatlı Sert İZLE – TIKLA (BÜTÜN BÖLÜMLER)

Ekranların gülen yüzü Zahide Yetiş, “eşler şahane, mutfak ” diyerek geri dönüyor…
Zahide Yetiş ile Mutfak Gerekçe’de hafta içi her gün 5 çift en iyisi elde etmek için kıyasıya yarışacak. Zahide Yetiş’in renkli sunumuyla yarışanlar ödüle, izleyiciler ayrıca yemeğe hem de sohbete doyacak!

?Zahide Yetiş ile Mutfak İZLE – TIKLA (TÜM BÖLÜMLER)

atv ekranının sevilen yüzü Esra Erol, her gün canlı yayın ile izleyicilerinin karşısına geçiyor.
Birbirinden ilginç ve çarpıcı konu ve konukları ağırlayan Esra Erol’da hafta içi her gün 16.20’de atv’de!

?Esra Erol’da İZLE – TIKLA (TÜM BÖLÜMLER)

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor!
Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. 12. soruyu da içten yanıtlarsanız kazanacağınız ödül bütün 1 Milyon TL.
Milyoner edinmek için son kararınızı vermeye hazırlanmış mısınız?

?Kim Milyoner Olmak İster İZLE – TIKLA (TÜM BÖLÜMLER)

Peygamber Efendimizin ve Ehli Beytinin hayatından hikâyeler…
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Peygamber Efendimizin ve Ehli Beytinin hayatından çok özel ve çarpıcı hikâyeleri izleyicileriyle paylaşıyor. Peygamberler tarihi, o döneme ait olaylar, mucizeler ve dualarla ilgili bilgiler veriyor. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Dürüst, her Perşembe canlı yayınla atv ekranlarında…

?Nihat Hatipoğlu ile Dosta Içten İZLE – TIKLA (TÜM BÖLÜMLER)

İslam dini ile ilgili sorular yanıt buluyor.
Nihat Hatipoğlu, yeni programı Kuran ve Sünnet’te maneviyatını arayan akıllara hitap ediyor.
Programda, İslam dini ile ilgili sorular yanıtlanıyor, merak edilenler aydınlatılıyor.

?Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor İZLE – TIKLA (TÜM BÖLÜMLER)

Yorum yapın