Attack on Titan hayranları, yaklaşan Anime NYC buluşması sırasında Isayama’nın nezaket istemesinin ardından destek için toplandı


Hajime Isayama, yaratıcısı, yazarı ve illüstratörü Titan’a Saldırı manga serisi, geçen ay Anime NYC kongresine katılacağını duyurdu.

Anime NYC kongresi, üç günlük etkinliği boyunca çok sayıda dizi duyurusu, fragman yayını, bölüm prömiyeri ve daha fazlasıyla övünen ABD kongre sahnesinin en büyüklerinden biridir.

Isayama, daha önce yalnızca yerel Japon ibadetlerine katılmış olduğu için, başlangıçta eyaletteki ilk ibadetine katılmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi. Ancak Titan’a Saldırı mangaka son zamanlarda hayranlarından destek isteyen bir mesaj yayınladı, özellikle de dizinin batıda sonunun ne kadar tartışmalı olduğu göz önüne alındığında.

Bu makale, Hajime Isayama’nın Anime NYC’deki varlığıyla ilgili en son haberleri yapıbozuma uğratırken takip edin.


Titanlara saldır Hajime Isayama, dizinin sona ermesiyle ilgili saldırı korkusuyla ‘batılı hayranlardan saygı talep etmek zorunda kaldı’

Hajime Isayama ve Kodansha, Titan’a Saldırı’‘nin yayıncısı, yakın zamanda Anime NYC’de görüneceğinin ışığında hayranlarına bir istek içeren bir mesaj gönderdi. Mesajda Isayama, Hollywood filmlerinin, TV şovlarının ve diğer Amerikan kültürel yönlerinin dizisi üzerindeki etkisine atıfta bulunarak Amerikalı hayranlarla tanışmaktan duyduğu heyecanı dile getiriyor.

Dizinin sonunun Batı’da ne kadar bölücü olduğunun gayet iyi farkında olduğunu belirterek devam ediyor. Isayama bundan bahsetmese de, dizinin sona ermesinin ardından çevrimiçi olarak ölüm tehditleri ve kişisel saldırılar aldı. Sonuç olarak, insanların dürüst fikirlerini memnuniyetle karşılarken, onlara nezaketle sunulmasını istediğini açıklıyor.

Anime NYC’ye katılmaktan hem heyecanlı hem de gergin olduğunu ve yukarıda belirtilen konularla ilgili endişelerine rağmen ziyaretini dört gözle beklediğini söyleyerek bitiriyor.

Isayama’nın denizaşırı “hayranlarından”, onlarla tanışmaktan heyecan duymak yerine, onlardan kendisine iyi davranmalarını resmen istemesi gereken noktaya kadar gerçekten korkmak zorunda kalmasından gerçekten nefret ediyorum. twitter.com/AoTWiki/status…

Isayama hayranları ve Titan’a Saldırı Isayama’nın isteğinin ne kadar incelikle üzücü olduğu hakkında yorum yaptılar. Pek çok insan, sözde “denizaşırı hayranlarından” ona karşı nazik ve saygılı olmalarını istemesinin saçma olduğunu düşünüyor. Hatta bir Twitter kullanıcısı, Isayama’nın tepkisini “korku” olarak tanımladı ki bu, çevrimiçi saldırılar göz önüne alındığında abartı sayılmaz.

Her durumda, hiçbir yazar anlatmak istediği hikayeyi anlattığı için kişisel olarak saldırıya uğramamalıdır. Ölüm tehditlerinde bulunmak, bu içerik oluşturucuları aklamaya çalışmak ve diğer çevrimiçi taciz biçimlerine girişmek bu tür durumlarda kesinlikle gereksizdir. Hiç değilse, Isayama’nın talebi, o zamandan beri neredeyse her gün bu tehditler ve tacizlerle uğraşmak zorunda kaldığı için ne kadar travma geçirdiğini gösteriyor. Titan’a Saldırı Bitti.


Daha fazla anime, manga, film ve canlı aksiyon haberleri için Sportskeeda’yı okumaya devam edin.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/anime/news-attack-titan-fans-rally-support-isayama-asks-kindness-upcoming-anime-nyc-meet?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir