Atlanta Motor Speedway elemelerinde Quaker State 400’ü nerede izleyebilirim? Zaman, TV Programı ve Canlı Yayın


NASCAR, bu hafta sonu Quaker State 400 için Road America yol parkurundan dört oval Atlanta Motor Speedway’e geçiyor. 1,54 mil uzunluğundaki bu hafta sonu, Yeni Nesil otomobillere ev sahipliği yapacağı için hafta sonu heyecan verici yarış eylemleriyle dolu olacak. ikinci kez.

Wisconsin’de hafta sonundan yeni çıkmışken, aksiyon dolu bir Kwik Trip 250’den sonra sürücülerin Hampton, Georgia’da bilinmeyen zorluklarla nasıl başa çıktığını görmek ilginç olacak.

Pazar günü yarışa başlayacak toplam 36 Cup Serisi otomobil, 260’tan fazla tur ve 1.54 mil yarışacak. Pazar günkü yarış öncesinde, sezonun 19. Kupa yarışının başlangıç ​​sıralamasını belirlemek için ana etkinlik için bir eleme yarışı olacak.

Motor sporları gazetecisi Bob Pockrass’ın raporuna göre, NASCAR Atlanta için süper hız yolu formatını kullanacak, bu nedenle bu haftaki Kupa yarışı için antrenman yapılmayacak.

En hızlı sıralama turunu alan sürücü Pazar günkü yarış için direği kazanacak. Gridin geri kalanı, eleme sürelerine göre belirlenecek.

23XI Racing için 45 numaralı Toyota Camry’nin sürücüsü Kurt Busch, geçen yılki Quaker State 400’ü kazandı ve Atlanta Motor Speedway’de arka arkaya galibiyetler arayacak.


2022 NASCAR Quaker State 400’ün Atlanta Motor Speedway’de elemeleri nerede izlenir?

9 Temmuz 2022 Cumartesi

11:35 ET: Quaker State 400 eleme yarışı. USA Network’te canlı olacak ve ayrıca PRN’de yayınlanacak.


Kwik Trip 250’den sonra puan tablosunda ilk 5’te kim var?

Normal sezonda sadece sekiz yarış kala puan tablosu yavaş yavaş şekilleniyor. İki galibiyet ve dört ilk beş bitiren Chase Elliott, 624 puanla puan tablosunun en üstünde yer alıyor. Son 16 Kupa yarışında puan tablosunu yönetiyor.

All-Star Yarışı galibi Ryan Blaney 591 puan ve ilk beşte altı bitirme ile ikinci sırada yer alıyor. Road America’daki önceki yarışta 11. oldu.

Blaney’i iki kez sezonun kazananı Ross Chastain 589 puan ve dokuz ilk beş ile üçüncü sırada yer alırken, WISE Power 400 şampiyonu Kyle Larson 553 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Goodyear 400 kazananı Joey Logano, 551 puanla ilk beşi tamamladı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nascar/news-nascar-2022-where-watch-quaker-state-400-atlanta-motor-speedway-qualifying-time-tv-schedule-live-stream?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir