Asuka, Becky Lynch’e karşı galibiyetini ikiye katladı


Dün geceki WWE RAW bölümünün ardından Asuka, Twitter hesabına bir meme göndererek ikincisiyle dalga geçerek Becky Lynch’in aşağılanmasının üzerine yığıldı.

Asuka ve Lynch dün gece ringde iki kez karşı karşıya geldi. İlkinde ikili, RAW Kadınlar Şampiyonası için bir numaralı yarışmacıyı belirlemek için ölümcül bir beş yönlü maçta yarıştı. Rhea Ripley, Money in the Bank’te Belair’e karşı oynadığı maçtan sakatlandıktan sonra oyundan çıkarıldı.

Her ikisi de açılış maçında Carmella’ya kaybettikten sonra, iki eski RAW Kadınlar Şampiyonu ana etkinlikte tekrar kafa kafaya gitti. Maç, Money in The Bank merdiven maçı için bir ön eleme olarak belirlendi ve The Empress of Tomorrow sonunda galip geldi.

Zaferinin ardından, Japon yıldız, onu, açıkça The Man’i tasvir eden, daha düşük bir rakibe karşı koyarken dev bir güç olarak tasvir eden bir görüntü yayınladı.


Becky Lynch ve Asuka arasındaki düşmanlık sosyal medyaya yayılırken hayranlar görünüşe göre yatırım yapıyor

İkisinin uzun süredir rakip oldukları göz önüne alındığında, kadınların hem ekranda hem de ekran dışında sözlerini (hatta bu durumda memleri) küçümsememeleri şaşırtıcı değil. İkilinin bir program geliştirmek için sosyal medya hesaplarına başvurduğu ve hayranların diziye katılmasını sağladığı biliniyor.

İşte Asuka’nın en son meme’sine en iyi hayran yanıtlarından bazıları:

@WWEAsuka Bence Becky seni er ya da geç MITB’de bile yakalayacak.

@WWEAsuka Yarının Yüce İmparatoriçesi Son Patrona Karşı… Sadece söylüyorum.

Becky Lynch son zamanlarda şansını kaybetti. Bu ayın başlarında Hell in a Cell’de RAW Kadınlar Şampiyonasını yeniden kazanamadığından beri bir zafer kazanamadı. Premium canlı etkinliğin ardından RAW’da Lynch, Dana Brooke’a 7/24 şampiyonluk maçı yapması için meydan okudu ve bu maç The Man’in kariyerindeki en şok edici kayıplardan biriyle sona erdi.

O zamandan beri Big Time Becks televizyonda iki kayıp yaşadı ve ayrıca Money in the Bank merdiven maçına katılamadı. Son zamanlardaki kayıplarının ardından nereye gittiğini görmek ilginç olacak.


Bret Hart’ın 2 yıl sonra kiminle yama yaptığını öğrenin tam burada.

canlı anketCANLI ANKET

S. Asuka, Money in the Bank merdiven maçını kazanacak mı?

Şimdiye kadar 25 oy

Brandon Nell tarafından düzenlendi

tepki-emoji

Yorumlar

yorum simgesi1 yorum