Astros ve Phillies, Ufukta sert hava koşullarıyla 3. Maçın bu gece oynanabilir olup olmadığını belirlemek için MLB ile buluşacak


Philadelphia Phillies ve Houston Astros arasındaki Dünya Serisinin 3. maçı bu akşam Philadelphia’da bu akşam EST 8:03’te yapılacak. Maalesef yağmur da öyle. Hava raporuna göre, yağmur muhtemelen akşam 19.00 EST’den sonra, iki takımın sahaya çıkacağı saat 20.00’den sonra başlayacak.

Bob Nightengale’e göre, MLB yetkililerinin oyunun oynanabilir olup olmayacağını belirlemek için her iki takımla da görüşmesi bekleniyor. Taraftarlar ve oyuncular bu gece basketbol sahasına gelmeden önce muhtemelen bir karara varmak istiyorlar.

MLB yetkilileri ile görüşme planlanıyor #Phillies ve #Astrolar 3. Maçın oynanıp oynanamayacağını veya akşam boyunca tahmin edilen yağmurda oynamaya çalışılıp çalışılamayacağını belirlemek için bir hava durumu güncellemesi sağlamak üzere saat 3:30 ET’de.

Bir yağmur MLB için büyük ölçüde zararlı olmaz. Her iki takım da seriye girerken aynı miktarda dinlenmeye sahipti ve başka bir güne umutsuzca ihtiyaç duymuyorlar.

Bununla birlikte, oyunu bir gün geriye itmek, Pazar gecesi Pazar Gecesi Futbolu ile çelişecek olan potansiyel bir Oyun 7’yi Pazar gecesi koyar.

Ne MLB ne de NFL, diğeriyle rekabet etmek zorunda kalmak istemiyor, bu yüzden oyunu bu gece oynamaya ya da seride bir seyahat gününü potansiyel olarak iptal etmeye çok meyillidirler.


Phillies, Astros ile Dünya Serisinin 3. Maçı için kadrolar nasıl olacak?

Bugün oynayabileceklerini varsayarsak, muhtemel başlangıçlar bir veya iki gün önce açıklandı. Phillies için Noah Syndergaard’ı tümseğe gönderecekler. Astros, Lance McCullers Jr. ile karşı karşıya gelecek.

Astros muhtemelen Oyun 2’de spor yaptıklarına benzer bir diziliş yapacaktır:

 1. Jose Altuve, 2B
 2. Jeremy Peña, SS
 3. Yordan Alvarez, LF
 4. Alex Bregman, 3B
 5. Kyle Tucker, RF
 6. Yuli Gurriel, 1B
 7. David Hensley, DH
 8. Chas McCormick, Reklamcılık
 9. Martin Maldonado, C

Philadelphia da benzer bir kadroyla devam edecek:

 1. Kyle Schwarber, İngiltere
 2. Rhys Hoskins, 1B
 3. JT Realmuto, C
 4. Bryce Harper, İngiltere
 5. Nick Castellanos, RF
 6. Alec Bohm, 3B
 7. Bryson Stott, SS
 8. Jean Segura, 2B
 9. Brandon Marsh, CF
Dünya Serisi - Philadelphia Phillies v Houston Astros - İkinci Oyun
Dünya Serisi – Philadelphia Phillies v Houston Astros – İkinci Oyun

Yağmur gecikmesi, her takımın seçtiği başlangıç ​​oyuncusunu değiştirebilir, ancak muhtemelen başlangıç ​​dizilişlerini etkilemez. Her iki takım da şu ana kadar bu kadrolarda inanılmaz derecede başarılı oldu ve muhtemelen onları değiştirmeye gerek yok.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Zachary Roberts tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/astros-phillies-meet-mlb-determine-whether-game-3-playable-tonight-inclement-weather-horizon?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir