“Aslında beni hasta ettiler” – Liverpool’un yeni golcüsü Darwin Nunez, hoşlanmadığı ‘yorumlarla’ başa çıkma mücadelesinin kapağını kaldırdı


Liverpool’un yeni forveti Darwin Nunez, olumsuz yorumlardan etkilenmemek için maçlardan sonra sosyal medyaya bakmadığını açıkladı.

22 yaşındaki oyuncu bunu bir konuşma sırasında söyledi. özel röportaj Kariyerinin ve kişisel yaşamının çeşitli yönlerine değindiği Daily Mirror ile.

Başlangıçta sosyal medya yorumlarına baktığını, ancak bazılarının aşağılık doğasının zihnini ve vücudunu olumsuz etkilediğini açıkladı. Böylece sosyal medyaya bakmayı bıraktı ve şimdi sadece maçlardan sonra arkadaşları ve ailesiyle konuşuyor.

“Eskiden bakardım [social media] çok ağlar – ama sonra sevmediğim yorumları gördüm. Aslında beni hasta ettiler.

“Eleştiriler moralimi bozmaya başladı ve milli takım psikoloğu Axel Ocampo ile konuşmam gerekti. Bana çok yardımcı oldu ama cevap basitti. Şimdi soyunma odasında ne olduğunu okumak için cep telefonumu açmıyorum. Benim hakkımda konuşuluyor” dedi Nunez.

“Telefonumu sadece oyunlardan sonra ailem ve arkadaşlarımla konuşmak için açarım. Sadece destek olan insanları dinlerim.”

Darwin Nunez kısa süre önce Benfica’dan Liverpool’a 100 milyon avroya kadar çıkabilen bir kulüp rekoru ücreti karşılığında transfer oldu.

Yetkili, işte başlıyoruz artık onaylandı! Liverpool, Darwin Núñez’in Benfica’dan kalıcı bir sözleşme imzaladığını duyurdu. 🚨🇺🇾 #LFCDarwin, 75 milyon Euro’luk bir anlaşma ve 100 milyon Euro’luk potansiyel pakete eklentiler için Haziran 2028’e kadar imza attı. @LFC

Uruguaylı milli oyuncu, geçtiğimiz sezon tüm müsabakalarda 41 maçta 34 gol atarak Portekiz devleri için yaptığı başarıların ardından kıtanın dikkatini çekti.


Darwin Nunez’in Liverpool’a transferi, sosyal medyada daha da yoğun bir incelemeyle karşı karşıya kalacağını görecek

Reds dünyanın en büyük kulüplerinden biridir.
Reds dünyanın en büyük kulüplerinden biridir.

Liverpool, dünya çapında yüz milyonlarca takipçiye ulaşan, dünyanın en büyük kulüplerinden biridir.

Reds’in neredeyse dünyanın her köşesinde hayranları var ve kulüp oyuncuları, beklentileri karşılamazlarsa her gün yoğun eleştirilerle karşı karşıya kalıyor.

Darwin Nunez’in kulübün tarihteki en pahalı transferi olması, onu hem taraftarların hem de medyanın yoğun incelemesine maruz bırakacak.

Bundan böyle hayatının neredeyse her yönü, her düzeyde incelenecektir.

Ancak diğer taraftan, Liverpool’a transfer olması, ona Anfield’da koşarken zemine çarparsa, iyi niyetli bir küresel süperstar olma fırsatı da sunuyor.

Çoğu oyuncu, bu tür yüksek profilli hamlelerin ardından omuzlarına yüklenen beklentilerin ağırlığı ile mücadele etme eğilimindedir ve beklentileri karşılayamaz.

Darwin Nunez’in muazzam potansiyeli ve yeteneği şüphesizdir. Bunu Anfield’da sahada başarıya çevirip çeviremeyeceği görülecek.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/they-actually-made-me-feel-sick-new-liverpool-striker-darwin-nunez-lifts-lid-on-struggle-to-cope-with-comments-he-didn-t-like?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel