Arun Karthik ve Kiran Akash listelerde başı çekiyor – 13. Maçtan sonra güncellendi


Tamil Nadu Premier Ligi 2022’nin 13. maçında Dindigul Dragons, 7 Temmuz’da Madurai Panthers ile karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmaya Dindigul’daki NPR College Ground ev sahipliği yaptı.

Önce vuruş yapmaları istendikten sonra, Dragons, dokuz kalenin kaybı için 20’de sadece 122 puan almayı başardı. RS Mokit Hariharan, yan tarafta 43* ile birinci oldu. Sunny Sandhu, Panthers’ın üç kalesini toplarken dört overinde sadece 11 koşuyla oynadı.

Panterlerin vurucuları daha sonra hızlandı ve toplamı kolaylıkla kovalarken bowling oyuncularını destekledi. Arun Karthik (41) ve Balchander Anirudh’un (51*) katkıları, takımın 16. dakikada çizgiyi geçmesine ve maçı yedi kaleyle kazanmasına yardımcı oldu.


TNPL 2022 en çok koşu listesi

Arun Karthin eylemi (Görüntü Nezaket: Cricket World)
Arun Karthin eylemi (Görüntü Nezaket: Cricket World)

Madurai Panthers takımından Arun Karthik, Sanjay Yadav’ı TNPL 2022’nin en çok koşu listesinde en üst sırada yerinden etti.

Panthers’ın Dindigul Dragons’a karşı oynadığı oyunda Karthik, 16. turda 123’ü kovalamak için vuruşu açarken 31 topta 41 sayı attı. Dört maçta 216 koşu sayısına ulaştı ve bir sonraki maçında en üst sırayı korumaya çalışacak.

Sanjay Yadav ikinci sıraya geriledi. Sopa ile zengin formda ve dört maçta 212 koşu yaptı. Yadav, Nellai Royal Kings için hem sopa hem de topla kilit bir rol oynadı ve bir sonraki oyunda en üst sırayı geri almaya çalışacak.

Dindigul Dragons takımından K Vishal Vaidhya, beş maçta 194 koşuyla üçüncü sırada yer alıyor. Kaptanı C Hari Nishaanth onu 171 koşuyla listede takip ediyor. Vaidhya bir ördek üzerinde, Nishaanth ise Panthers’a karşı oynadıkları oyunda 24 numarada ayrıldı. Bir sonraki maçlarında puanlarına daha fazlasını eklemeye çalışacaklar.


TNPL 2022 çoğu küçük kapı listesi

Shahrukh Khan, TNPL 2022'deki küçük kapıcılar listesinde ikinci sırada. (Resim Nezaket: News18)
Shahrukh Khan, TNPL 2022’deki küçük kapıcılar listesinde ikinci sırada. (Resim Nezaket: News18)

Madurai Panthers’tan Kiran Akash, TNPL’nin altıncı baskısında küçük kapı listelerinde lider olmaya devam ediyor. Dindigul Dragons’a karşı oynadıkları oyunda beceriksizce gitti ama en üst sıradaki yerini korudu. Kiran şu ana kadar dört maçta yedi küçük kapı seçti ve sahaya çıktığında birkaç tane daha eklemeye çalışacak.

Lyca Kovai Kings kaptanı Shahrukh Khan, çoğu küçük kapı listesinde ikinci sırada. Üç maçta kendi adına altı kalesi var. Shahrukh Khan adım atmak ve katkıda bulunmak isteyecektir. Tarafı, ilk iki maçı kaybettikten sonra bu yılki yarışmanın ilk galibiyetini almayı başardı.

Madurai Panthers takımından Sunny Sandhu, yarışmada en çok kazanan üç oyuncu arasına girdi. Zekice bowling oynadı ve Dindigul Dragons’a karşı yaptığı dört overde 3/11 rakamlarıyla bitirdi.

Bu, tarafının Ejderhaları kolaylıkla kovaladıkları 122 ile sınırlandırmasına yardımcı oldu. Sandhu’nun toplamda altı kalesi var ve önümüzdeki oyunlarda Panthers için hayati bir rol oynamaya devam edecek.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-tnpl-2022-most-runs-most-wickets-standings-arun-karthik-kiran-akash-lead-charts-updated-match-13?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir