“Artık Beverly Hills’de yaşadığı için Draymond’un biraz üstünlüğünü yitirmiş olması mümkün mü?”


Spor yorumcusu Skip Bayless Perşembe günü, Çarşamba gecesi Draymond Green ve Jae Crowder arasındaki tartışmaya verdiği tepkiden bahsetti.

Bayless’i atla, Draymond Green’in yumuşadığı sonucuna varıyor

“Skip and Shannon: Undisputed”da Bayless, Golden State Warriors’ın uzun adamı Draymond Green’in saldırganlığını sorguladı:

“Artık Beverly Hills’de yaşadığı için Draymond’un biraz üstünlüğünü yitirmiş olması mümkün mü?”

"Artık Beverly Hills'de yaşadığı için Draymond'un biraz üstünlüğünü yitirmiş olması mümkün mü?"

Steph Curry’nin sahadan uzak kalmasına rağmen, Green ve Warriors Çarşamba gecesi lig lideri Phoenix Suns’a yakın bir maçı 107-103 kaybetti.

Oyunun sonunda Green ve Jae Crowder birbirlerine laf atmaya başladılar. Yorumlar daha yüksek sesle gelmeye başladı ve akmaya devam etti. Karşılaşma bir dakikadan fazla sürdü.

Bu akşamki maçın son anlarında Draymond ve Jae Crowder arasında çok şey söylendi.

Green, Crowder’a onun kendisi gibi büyümediği ve Green’in getirebileceği ısı düzeyiyle ilgili olmadığı sonucuna vardı. Etkileşim sırasında Green, Jae’ye şunları söyledi:

“Sen öyle değilsin. … Buckhead’densiniz (Atlanta, Georgia’da lüks bir bölge).

Green 31 dakikada 8 sayı, 10 ribaund ve 7 asistle maçı tamamladı. Jordan Poole 38 sayılık bir geceyle son derece hızlandı ve Green ve şirketi yakın bir çekişmeye götürdü. Kayıp Warriors’ı (48-29) Dallas Mavericks ile aynı rekorla geride bıraktı, ancak dördüncü sıraya düştüler, Dallas üçüncü sıraya yükseldi.

Crowder 34 dakikada 10 sayı, 7 ribaund ve 2 asistle maçı tamamladı. Böylece, Crowder ve Green benzer bir üretime sahipti.

Green, Eylül 2020’de Beverly Hills’e taşındı. Bayless, Green’in Hills’de geçirdiği zamanın onu daha yumuşak hale getirdiğini iddia ediyor. Yine de Green, LeBron James’e bile gittiği bilinen Crowder’a karşı bir dakikadan fazla dayanmış görünüyordu.

Suns (62-14) bu sezon domine ediyor ve sezonun çoğunluğunda Batı Konferansı’nın liderliğini üstleniyor.

Curry’nin yokluğunda, Golden State’in Phoenix’i yenmesi büyük olurdu. Green, Crowder’a karşı sahip olduğu şansı, onu geride bırakarak ve zaferden sonra çene çalarak sahada gerçekten alfa olduğunu kanıtlamak için kullanabilirdi.

Bayless haklı olabilir. Eski Green, ekibine ilham vermek için biraz daha fazlasını yapmış olabilir.

Green’in takımı için parlayabileceği anlar var. IQ’su yüksek hamleler yapmasıyla tanınan Green’in Warriors’ta pek çok takipçisi var. Oyuncuları eğitme konusunda bilgili ve rahattır. Bu onu çok büyük bir varlık yapar. Bu durumda şiddetle hareket etmiş olsaydı, ekibine mal olurdu.


Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-is-possible-draymond-lost-little-bit-edge-now-lives-beverly-hills-skip-bayless-reacts-draymond-green-s-spat-jae-crowder?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın