Antwerp Teknik Direktörü Brian Priske’den Fenerbahçe sözleri! “Son haftalarda…”

Royal Antwerp Teknik Direktörü Brian Priske, UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe ile oynayacakları karşılaşmadan önce açıklamalarda bulundu. Priske, “Eğer Avrupa’da kış aylarında da oynamak istiyorsak, galip gelmek için her şeyi gerçekleştirmek zorundayız. Avrupa Ligi’ndeki performansımıza göre bir puandan daha fazlasını adalet edecek bir oyun ortaya koyduk fakat o puanları alamadık. neticede artık kazanmamız gerekiyor.” dedi.

“FENERBAHÇE SON HAFTALARDA İYİ DEĞİL”
Fenerbahçe’nin son haftalarda iyi sonuçlar almadığını söyleyen Priske, “Son haftalarda iyi değiller. Birkaç sakatlık da yaşadılar. Agresif oynayıp, Fenerbahçe’ye karşısında sorun çıkartmaya çalışacağız. Etkili olmamız gerekiyor çünkü Avrupa’da fazla artı pozisyon elde edemiyorsunuz.” biçiminde konuştu.

“CORONA DÖNEMİNDE DE MANÂSIZ STADYUMDA OYNADIK”
Maçın seyircisiz oynanmasına da değinen Danimarkalı teknik adam, “Ekip olarak kendi içimizde odaklanmamız gerekecek. Taraftarsız oynamak bir bahane olmamalı. Corona döneminde de hep abes stadyumlarda oynadık” açıklamalarında bulundu.

“İLK MAÇTA İYİYDİK”
Son oynadıkları karşılaşmaları değerlendiren Priske, “Cercle Brugge karşılaşmasında gerçekten çok kötüydük. Oyuncular ve ben kendi eleştirilerimiz yaptık. Eğer iyi futbolla kazanamıyorsanız, bağlılık ve zihniyetle kazanmaya çalışmalısınız. Bunları Cercle mücadelesinde gördüm. Sadakât ve zihniyet bu kulübün en fazla bedel verdiği iki konudur” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’ye karşı ilk maçta iyi bir performans gösterdiklerini söyleyen Antwerp’in hocası, “Gerçekten iyi futbol oynadığımızı gösterdiğimiz maçlar olduğunu düşünüyorum. Standart ve Charleroi maçları gibi, bunun dışında Fenerbahçe’ye karşısında da iyi bir oyun ortaya koyduk. arada bir herkesin kötü günü olabiliyor” dedi.

Yorum yapın