Anthony Joshua: Otto Wallin’in organizatörü İsveçli’nin AJ ile karşılaşırsa ‘zaferden çok emin’ olduğunu söyledi | Boks Haberleri


İsveçli dövüşçünün organizatörü Dmitriy Salita, Otto Wallin’in Anthony Joshua’nın bir sonraki rakibi olursa “zaferden çok emin” olduğunu söylüyor.

Joshua’nın geçen Eylül ayında oybirliğiyle alınan kararla WBA (Süper), IBF, WBO ve IBO ağır siklet unvanlarını alan Ukraynalı Oleksandr Usyk ile rövanşı, Rusya’nın anavatanını işgal etmesinin ardından Usyk’in askere gitmesiyle ertelenebilir.

Usyk’in hemşehrisi Vasiliy Lomachenko, WBA (Süper), IBF ve WBO hafif sıklet unvanları için Avustralya’da George Kambosos Jnr ile karşılaşmak yerine Ukrayna için kalıp savaşmayı seçti.

Joshua’nın Usyk ile ikinci maçı ertelenirse, 32 yaşındaki oyuncunun, Wallin ve Küba’dan Luis Ortiz’i (Usyk gibi, ikizler) ya da Brit Joe Joyce’u bir sonraki dövüşü için düşündüğü bildiriliyor. Mayıs veya Haziran.

Wallin’in tek profesyonel kaybı Eylül 2019’da Tyson Fury’nin eline geçti.

Otto Wallin (Boksör)
Resim:
Otto Wallin’in tek profesyonel yenilgisi 2019’da Tyson Fury’ye karşı geldi.

salita anlattı Gökyüzü sporları: “Otto, İngiltere’ye gitmek ve Anthony Joshua’yı yendikten sonra Tyson Fury ile rövanş maçına çıkmak için hazır ve bekliyor.

“Otto, onu Fury’ye karşı inanılmaz bir performansa yönlendiren antrenör Joey Gamache ile spor salonunda.

“Hem Joey hem de Otto, Joshua’ya karşı zafer kazanacaklarından çok eminler. Henüz bir telefon almadık, bu yüzden bu noktada tüm bunlar beklenti.

“Otto kendinden emin olsa da, Usyk rövanşının çok hassas bir durum olduğunu anlıyor ve herkese bu konuda en iyi sonucu diliyoruz.

“Usyk’in Joshua ile rövanşı olursa, o zaman boks hayranları olarak izleyeceğiz, ancak Joshua ile dövüşme fırsatı varsa, Otto unutulmaz bir dövüşte zaferi almaya gidecek.”
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12572864/anthony-joshua-otto-wallins-promoter-says-swede-very-confident-of-victory-if-he-faces-aj

SMM Panel PDF Kitap indir