Anlamsızca vurularak öldürülen 5 NFL oyuncusu


Bir NFL oyuncusunun hayatı, insanların arzu ettiği bir şey olabilir. Milyonlarca kişinin hayran olduğu parıltı, çekicilik ve şöhret, insanların can attığı bir şeydir.

Ancak dezavantajı, bazen insanların servetinizden ve şöhretinizden yararlanmaya çalışmasıdır. Çoğu zaman avukatlar veya birlik tarafından ele alınabilir, ancak diğer zamanlarda insanlar çok ileri gider ve meseleleri kendi ellerine alırlar.

Bir can kaybı, olaya dahil olan herkes için yürek parçalayıcıdır, ancak bir kişi sebepsiz yere anlamsızca öldürüldüğünde daha da fazla.

İşte anlamsızca vurularak öldürülen beş NFL oyuncusu.

#5 – Will Smith

Washington Redskins - New Orleans Saints
Washington Redskins – New Orleans Saints

Henüz 34 yaşında olan Smith, 2016 yılında bir trafik kazasında vurularak hayatını kaybetti.

Göre nfl.com aracılığıyla New Orleans polisi, Smith’e arkadan bir araba (bir Hummer) çarptı ve arabasını önündeki arabaya itti. Polis, Smith’in bir Hummer’a çarptığını ve ardından inip diğer aracın sürücüsüyle sokakta tartıştığını belirtti. Ardından Hummer’ın sürücüsü Cardell Hayes silahını çekerek Smith’i vurdu.

Will Smith’in hayatını kutlamak için bu Cuma günü Azizler Uygulama Tesisi’nde planlar yapılıyor- Halka Açık- Daha Fazla Detay Yarın

Bir yol öfkesi eylemi, NFL gazisi hayatını sadece 34 yaşında sona erdirdi.

Bölüm 4 – Joe McKnight

Houston Teksaslılar - New York Jets
Houston Teksaslılar – New York Jets

Joe McKnight, 2016’da ne yazık ki hayatını kaybettiğinde henüz 28 yaşındaydı. ESPN. Kolayca kaçınılabilecek bir şey.

O sırada Jefferson Parish Şerifi Newell Normand şunları söyledi:

“Bugün yaklaşık 14:43’te burada, Holmes’ta meydana gelen bir silahlı saldırı ihbarı aldık. [Boulevard] ve Behrman Otoyolu [in Terrytown]. Görevlilerimiz olay yerine geldi ve vurulan ve yerde yatan bir kişiye hemen CPR vermeye başladı, EMS ve diğerleri bu konumda yardımcı oldu.

“Vurulan ve nihayetinde süresi dolan kişinin Joseph ‘Joe’ McKnight olduğu belirlendi.”

#3 – Eric Patterson Jr.

Patterson, eski bir NFL köşe oyuncusuydu ve Florida’daki evinde trajik bir şekilde vurularak öldürüldüğünde sadece 26 yaşındaydı. New York Postası.

Post aracılığıyla polise göre, Patterson’ın oda arkadaşı onu evinde yüzüstü bulmuş. Hastaneye kaldırıldı ve kısa bir süre sonra öldüğü açıklandı.

Eric Patterson Jr. (5 Şubat 1993 – 8 Haziran 2019) Amerikan futbolu köşe oyuncusu. Ball State Üniversitesi için kolej futbolu oynadı ve 2015 yılında New England Patriots tarafından draft edilmemiş bir serbest oyuncu olarak imzalandı. Patterson, Florida, Tampa’daki evinde vurularak öldürüldü.

Patterson Jr. yolculuğu boyunca Rams, Colts, Patriots ve Browns olmak üzere üç takımda oynadı. Hayatı trajik bir şekilde çok kısa kesildi.

#2 – Sean Taylor

Kansas City Chiefs - Washington Futbol Takımı
Kansas City Chiefs – Washington Futbol Takımı

Bugün bile hala anlaşılması zor olan bir şey. Taylor, 2007’de Miami’deki evine hırsızlar girdikten sonra vurularak öldürüldü. Ailesini koruyordu. cumhuriyet dünyası.comTaylor, bacağından vurulduğunda evdeki erkekleri palayla darp etti.

youtube kapağı

Taylor femoral arterden vuruldu ve Washington yıldızı büyük miktarda kan kaybına uğradı. Sadece 24 saat sonra trajik bir şekilde vefat edecekti.

Taylor’ı vuran adam Eric Rivera’ydı ve 57 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Taylor daha 24 yaşındaydı.

#1 – Steve McNair

Oakland Raiders vs Tennesee Titans - 30 Ekim 2005
Oakland Raiders vs Tennesee Titans – 30 Ekim 2005

Steve McNair’in hikayesi ve 2009’daki ölümü, tamamen başka bir kadının kıskançlığının bir sonucuydu. Eski Titans oyun kurucusunun, McNair’in başka bir kadınla görüştüğünü düşünen bir kadın olan Sahel Kazemi tarafından vurulduğu düşünülüyordu.

youtube kapağı

Göre Gardiyan, McNair kanepesinde uyuyordu ki Kazemi gelip onu tapınakta vurdu. Kazemi daha sonra eski NFL oyun kurucusuna üç atış daha yaptı. Polis, daha sonra silahı kendisine çevirdiğini belirtti.

Eski NFL yıldızının artan mali baskısı ve kıskançlığı nedeniyle Kazemi’nin kontrolden çıkması gerçekten üzücü bir olaydı.


Bu makaleden herhangi bir alıntı yaparsanız, lütfen espn.com ve H/T Sportskeeda’ya atıfta bulunun.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/5-nfl-players-senselessly-shot-dead?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir