Anime Expo bir saatlik özel bölüme ev sahipliği yapacak


Dr.Taş Dizi yakında bir saatlik özel bölümle başlayacak.

Bölüm, dünyanın en büyük anime kongrelerinden biri olan ve her yıl Los Angeles’ta gerçekleşen Anime Expo’da gösterilecek.

Anime Expo, dünyanın dört bir yanından hayranları ağırlayan ve en iyi cosplay etkinliklerinden bazılarına ev sahipliği yapan popüler bir kongredir. Ayrıca Gigguk (Garnt), The Anime Man (Joey) ve CDawgVA (Connor) gibi en popüler anime içerik yaratıcılarından bazıları da katılacak.

İşte dizinin yaklaşan özel bölümü hakkında bildiklerimiz: Dr.Taş diziler.


Kadroda küçük değişiklikler yapıldı Dr.Taş özel bölüm

Özel bölümün 10 Temmuz 2022’de Tokyo MX ve BS11’de yayınlanması planlanırken, Anime Expo kongresi sırasında daha erken ekrana gelecek.

Bölüm, 3 Temmuz 2022’de Pasifik Yaz Saati ile 10:00’da Main Events Hall’da gösterilecek.

Anime Expo 1 Temmuz 2022’de başlayacak ve 4 Temmuz 2022’ye kadar devam edecek. Kongrede çok sayıda etkinlik ve stant sıralanmış ve bazı etkinlikler aynı anda gerçekleşecek.

Anime-Expo 2022 programı yayında: anime-expo.org/ax-schedule-20…(6 iptal edilen etkinlik, Crunchyroll prömiyeri, Made in Abyss prömiyeri, Dr. STONE Ryusui prömiyeri, Summer Ghost prömiyeri, The House of the Lost on the Cape prömiyeri, Call of the Night prömiyeri, Trigger duyuruları)

Dizinin yaklaşan özel bölümünden sorumlu kadroda ufak bir değişiklik yapıldı. Dr.Taş.

Daha önce, Shinya Iino dizinin yönetiminden ve storyboard’undan sorumluydu. Ancak, daha önce gibi başlıklar üzerinde çalışan Shuhei Matsushita, DEEMO Anma Anahtarlarıözel bölüm için onun yerini aldı.

Daha önce gibi başlıklar üzerinde çalışmış olan Yuichiro Kido Meyve sepeti ve Mavi şeytansenaryoyu yazmak ve denetlemek için geri döndü.

Yuko Iwasa da özel bölümde karakter tasarımcısı olarak geri döndü. Daha önce çok sayıda çalıştı dedektif Conan başlıklar ve Astro Çocuk (2003).

TMS Entertainment, özel bölümden sorumlu stüdyodur.


Dr.Taş komplo

youtube kapağı

Dünya çapında parlak yeşil bir ışık parlayıp herkesi taşa çevirdiğinde Taiju Oki sonunda aşkını itiraf etmeye hazırdı.

Taiju binlerce yıl sonra uyanır ve modern dünyanın artık var olmadığını ve arada sırada doğanın geliştiğini fark eder. Daha sonra bilimi seven arkadaşı Senku Ishigami’nin birkaç aydır uyanık olduğunu keşfeder.

Senku, Taiju’ya bilim yoluyla insanlığı ve medeniyeti canlandırma planını anlatır. Senku’nun inançları ve ideolojileri, uyandırmayı seçtiği kişiler tarafından sorgulanır. Bütün bunlar, dünya insanların neden taşa dönüştüğünü anlamakta başarısız olurken ortaya çıkıyor.

bu Dr.Taş dizinin zaten iki sezonu var. 2023’te üçüncü sezonu olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu makaledeki tüm harici medya kendi sahiplerinin mülkiyetindedir ve Sportskeeda bunların mülkiyeti üzerinde hak iddia etmemektedir.


Rachel Syiemlieh tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/anime/news-dr-stone-anime-expo-set-host-one-hour-special-episode?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel