Andy Farrell Maori All Blacks ile karşılaşacak takımı belirlerken Keith Earls İrlanda’nın kaptanlığını yapacak | Rugby Birliği Haberleri


İrlanda’nın Wellington’daki Sky Stadium’dan Maori All Blacks’i ele geçirmesini izleyin, 12 Temmuz Salı günü saat 8’de Sky Sports Action’da canlı olarak izleyin.

Son Güncelleme: 22/11/22 07:30

Yeni Zelandalı Leicester Fainga'anuku, merkezde İrlandalı Peter O'Mahony ve Keith Earls (sağda)

Yeni Zelandalı Leicester Fainga’anuku, merkezde İrlandalı Peter O’Mahony ve Keith Earls (sağda)

Keith Earls, Salı akşamı Wellington’daki Maori All Blacks’e karşı seriyi dengelemeye çalışırken İrlanda’ya kaptanlık yapacak.

Andy Farrell, İrlanda’nın açılış maçında 32-17 mağlup edilmesinin ardından ikinci karşılaşma için tarafını seçti.

Değişiklikler arasında, Stuart McCloskey kaptan Earls’e eşlik etmek için orta sahaya gelirken, Michael Lowry bek olarak giriyor.

Craig Casey ve Ciaran Frawley, yarı arkada hareketsiz kalıyor ve Jimmy O’Brien, sağda Jordan Larmour’un karşısında oynamak için sol kanada geçiyor.

Maori All Blacks'in Hamilton'da İrlanda'yı 32-17 mağlup ettiği maçın önemli anları.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Maori All Blacks’in Hamilton’da İrlanda’yı 32-17 mağlup ettiği maçın önemli anları.

Maori All Blacks’in Hamilton’da İrlanda’yı 32-17 mağlup ettiği maçın önemli anları.

Jeremy Loughman, Niall Scannell ve Tom O’Toole’dan oluşan bir ön sırada Joe McCarthy ve Kieran Treadwell kilitli oynuyor.

Rob Herring, Ed Byrne, Finlay Bealham, Ryan Baird, Jack Conan, Conor Murray, Joey Carbery ve Mack Hansen yedek oyunculara dahil edildi.

Maori ayrıca Max Hicks, Josh Moorby ve Caleb Delany ile birlikte geçen sefer kazanan takımda değişiklikler yaptı ve hepsi açılış yarışmasına ilk kez katılan dokuz oyuncuyu takip etmek için ilk kez sahneye çıktı.

Māori All Blacks baş antrenörü Clayton McMillan takımın resmi internet sitesine verdiği demeçte, “İrlanda’nın Salı günü güçlü bir şekilde geri dönmesini bekliyoruz, Hamilton’daki ilk maçtan çok şey öğrendik, eminim onlar da öyledir” dedi.

Takım haberleri:

İrlanda: 15. Michael Lowry, 14. Jordan Larmour, 13. Keith Earls, 12. Stuart McCloskey, 11. Jimmy O’Brien, 10. Ciaran Frawley, 9. Craig Casey, 1. Jeremy Loughman, 2. Niall Scannell, 3. Tom O’Toole, 4. Joe McCarthy, 5. Kieran Treadwell, 6. Cian Prendergast, 7. Nick Timoney, 8. Gavin Coombes.

Değiştirmeler: 16. Rob Herring, 17. Ed Byrne, 18. Finlay Bealham, 19. Ryan Baird, 20. Jack Conan, 21. Conor Murray, 22. Joey Carbery, 23. Mack Hansen.

İrlanda’nın Wellington’daki Sky Stadium’dan Maori All Blacks’i ele geçirmesini izleyin, 12 Temmuz Salı günü saat 8’de Sky Sports Action’da canlı olarak izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-union/news/12040/12649745/keith-earls-to-captain-ireland-as-andy-farrell-names-team-to-face-maori-all-blacks

SMM Panel PDF Kitap indir