Android için en iyi Free Fire elmas kontör kazandıran uygulamalar (Nisan 2022)


Free Fire, çeşitli silah görünümleri, göz alıcı kostümler ve çeşitli diğer kozmetik ve aksesuarlar dahil olmak üzere çok sayıda oyun içi koleksiyon içerir. Geliştiriciler, kullanıcıları memnun etmek ve düzenli olarak çekmek için bu listeye eklemeye devam edecek.

Çoğu oyuncu, özellikle içerik oluşturucular ve ortaklar, oyundaki her yeni veya geri dönen öğeyi elde etmek için binlerce elmas harcar ve bu, başkaları için oldukça pahalı ve mümkün olmayabilir. Geride kalmaktan ve rekabette daha da geride kalmaktan kaçınmak için, ücretsiz eşyalar veya elmaslar elde etmek için mümkün olan her yolu arayın.

Bedava elmas talebindeki muazzam artışla birlikte, oyuncular yaygınlaşan her türden jeneratör ve mod kullanma tuzağından kaçınmalıdır. Kendilerine sunulan çeşitli orijinal çözümlere sahiptirler.

Not: Hintli oyuncular, hükümetin getirdiği kısıtlamalar nedeniyle Free Fire oynamaktan kaçınmalıdır.


Free Fire’da bedava elmas almak için en iyi uygulamalar

Google Fikir Ödülleri

Android için en iyi Free Fire elmas kontör kazandıran uygulamalar (Nisan 2022)

Bedava elmas kazanmanın bir yolunu arayan Free Fire oyuncuları için muhtemelen Google Ödüllü Anketler’den daha iyi bir seçenek yoktur.

Oyuncuların Google Play Kredilerinde 32.20 INR’ye ulaşmak için yalnızca temel anketleri tamamlamaları gerektiğinden, işleyişi nispeten basittir. Kullanıcılar bunları mağaza içi satın alma veya uygulama içi satın alma işlemleri yapmak için kullanabilir.

Oyuncular, kredi kazanmak için uygulamayı indirmeli ve birkaç soruyu tamamlayarak bir profil oluşturmalıdır. Anketlerin sıklığı ve her birine yanıt vermenin ödülleri değişecektir.

Elmasları doldurmak için kredi toplayabilirler veya Özel Airdrop’ları ve hatta katma değer elde etmek için üyeliği kullanmak üzere kaydedilebilirler. Bunlardaki elmaslar doğrudan satın almaktan çok daha ucuzdur.


buyah

Kazanmak için izle etkinliği canlı (Görüntü Garena üzerinden)
Kazanmak için izle etkinliği canlı (Görüntü Garena üzerinden)

Booyah, Garena tarafından yalnızca oyun içeriği için geliştirilmiş bir video paylaşım aracıdır. Mayıs 2020’de resmi olarak piyasaya sürüldü ve özellikle dünyanın her yerindeki Free Fire oyuncuları arasında hızla yaygın bir popülerlik kazandı.

Favori içerik oluşturucularını takip etmenin ve oyuncularının battle royale oyununa katılmasını izlemenin yanı sıra, düzenli etkinliklere ve yarışmalara katılabilirler. Ödül havuzunda hediye kartları, kıyafetler, karakterler, evcil hayvanlar ve hatta premium para birimi olan elmaslar bulunur.

Ancak, her etkinliğe katılmak için gereken görevler farklılık gösterebilir. Ek olarak, oyuncular öğeleri almak için Free Fire ID’lerini Booyah hesaplarına bağlamalıdır.


Not: Bu makale yazarın görüşlerini yansıtmaktadır. Oyuncular, daha ileri gitmeden önce uygulamaların hizmet şartlarını ve gizlilik politikasını kontrol etmelidir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/free-fire/best-free-fire-diamond-top-earning-apps-android-april-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın