Andrew Tate profesyonel bir dövüşçü mü?


Andrew Tate son birkaç haftadır interneti kasıp kavurdu. ‘Kobra’, kışkırtıcı görüşleri için tüm sosyal medyada görülebilir.

Tate, 43-9’luk etkileyici bir rekora sahip eski bir profesyonel kickboksçu. İlginç bir şekilde, o aynı zamanda dört kez eski bir kickboks şampiyonu. İSKA şampiyonalar [International Sport Karate Association] iki farklı ağırlık sınıfında. MMA’da da şansını denedi ama bu ‘Cobra’ için pek iyi gitmedi ve nispeten kısa sürdü.

Güneşe meydan okuyan sözde Tate:

MMA’da Tate’in bir amatör dövüşü ve bir profesyonel maçı vardı. Amatör olarak 2010 yılında Luke Barnatt’ı aldığı kararla yendi ve sadece 3 ay sonra Shane Kavanagh’ı profesyonel olarak nakavt etti.

Andrew Tate 2016’da kickbokstan emekli oldu, ancak 2020’de tekrar geri döndü. Ancak, bu onun son maçıydı ve o zamandan beri dövüşmedi. Savaşmaktan girişimciliğe geçmeyi başardı ve kendisi için çok iyi şeyler yapmayı başardı. Net değeri milyonlarla ifade ediliyor ve gösterişli yaşam tarzı ona şaşırtıcı bir şekilde 4,5 milyon Instagram takipçisi kazandırdı. Ancak, bazı görüşlerinin tartışmalı doğası nedeniyle Twitter’dan yasaklandı.


Jake Paul, Andrew Tate’i takip eden insanları araştırıyor

‘Sorunlu Çocuk’ geçenlerde Tate’i ve onu takip edenleri sövdü. ‘Cobra’ Tate, TikTok ve Instagram videoları aracılığıyla ün kazandı. Ayrıca, servet yaratma fikrini öğrettiği “Hustler’s University” adlı çevrimiçi bir kursu vardır.

Kardeşi Logan Paul’un podcast’inde yakın zamanda göründüğü sırada dürtüselJake Paul, kadınlarla etkileşim konusunda Tate’in tavsiyelerine uyanları uyardı ve şunları söyledi:

“[Tate’s followers] kızlara sinirleniyorlar çünkü hiç sevişmediler ve bu alfa erkek olarak ve lanet olası podcast’inde içeride dev havacılar giyen bu pisliği kopyalayarak, bunun onları yakalayacağını düşünüyorlar biraz p *** y. Hayır gibi. Andrew Tate’in hayranlarının hepsi bakire ve onu sevişmek için izliyorlar ama bir kız tarafından tükürülüp tokatlanacaklar. Olacak olan bu.”

Jake Paul’un Tate ve hayranlarına hitabını aşağıdan izleyin:

youtube kapağı
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pro-boxing/news-is-andrew-tate-professional-fighter?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir