Amir Khan, Muay Thai cephaneliğinin Ryogo Takahashi’yi uyutacağından emin


Emir Han ONE’ın 10. yıl dönümü gösterisinde çarpıcı bir ustalık sınıfı daha sergilemeye hazır. Singapurlu savaşçı, 26 Mart Cumartesi günü ONE X: Part I’de Ryogo Takahashi ile savaşıyor.

Bu, son zilden önce her rakibini nakavt ettiği bir ağırlık sınıfı olan tüy sıklet bölümüne geri dönüşünü işaretleyecek. Amir Khan, tüy siklette yüzde 100 bitirme oranının önümüzdeki hafta Singapur Kapalı Stadyumu’nda devam edeceğinden emin.

ONE’a şunları söyledi:

“İki turdan fazla dayanamaz. Ona sürekli saldırılar yaptıktan sonra iki turdan sonra kaybolacak. Çünkü içeri girmeye devam edeceğini hissediyorum. Onu tekmelemeye devam edeceğim. Onu yumruklamaya devam edeceğim. 27 yaşındaki Evolve MMA ürünü, iki turdan sonra düşecek” dedi.

Khan, tüy sıklet maçından önce Takahashi üzerinde kapsamlı bir ödev yaptı. 33 yaşındaki rakibini tehlikeli bir forvet olarak görüyor ama her zaman yaptığı gibi benzer bir oyun planı bulacağını düşünüyor.

Amir Khan ekledi:

“Çok fazla görselleştirdim. Her sabah biraz görselleştirme yapma eğilimindeyim. Bu dövüş için onu her zaman görüyorum. Bana doğru geliyor ve ben de uzanışıma göz kulak oluyorum. onu tekmeliyorum. İçeri giriyor. İçeri girdiğinde, ona bir yumrukla vurdum ve sonra onu salladım. Ama iğne bu dövüşün anahtarı.”


Amir Khan, Japon rakibini uyardı: “Gelecek Cumartesi galip geleceğim”

Singapurlu atlet, ONE’ın tarihteki en büyük şovunda kariyerini tanımlayan bir performans sergilemeye hazır. Eski ONE hafif sıklet dünya şampiyonu için bir galibiyet, onun da 70.3kg bölümüne dönüşünü duyurmanın mükemmel bir yolu olacak.

Yakın tarihli bir Instagram gönderisinde Muay Thai uzmanı, kariyerindeki 14. zaferiyle Çember’den ayrılabileceğinden emin görünüyordu.

“Gelecek Cumartesi galip geleceğim.”

Yine de Takahashi bir itici güç olmayacak. Japon dövüşçü şimdiden iki sporcuya vuruş bölümünde neler yapabileceğini anlattı.

Kendisini tüy siklet sıralamasına sokmak için küresel sahnede üçüncü bir nakavt arıyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-one-championship-amir-khan-confident-muay-thai-arsenal-will-put-ryogo-takahashi-sleep?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın