Amerikan Efsaneleri — Tüm ayrıntılar


American Legends adlı The Crew 2 Sezon 5 Bölüm 2, Ubisoft tarafından duyurulduğu üzere ücretsiz bir güncelleme ile bugün tüm oyuncular için yayınlanacak. Merakla beklenen genişleme bugün, 11 Mayıs’ta tüm bölgelerdeki hem konsol hem de PC kullanıcıları için aynı anda gelecek.

Oyunun yaklaşan sunucu bakımıyla ilgili resmi tweetine göre, yeni güncellemenin 12:00 CEST/3:00 PDT’de düşmesi bekleniyor. Geliştiriciler, Sezon 5 Bölüm 2: American Legends beklentisiyle Crew 2 sunucularının 10.00 CEST/1 PDT’den geçici olarak çevrimdışı olacağını belirtti.

🛠 Planlanmış Sunucu Bakımı 🛠📅 Bu 11 Mayıs Çarşamba📖 5. Sezon 2. Bölüm: American Legends’ın Açılması🕘 Başlangıç: 10:00 CEST / 01:00 PDT📉 Tahmini süre: 2 saat🎮 Platformlar: PC, PS, Xbox, Stadia

Geliştiriciler, bakım ve yama sürecinin tam olarak iki saat sürmesini bekliyor. Ancak, bakımın ne kadar iyi gittiğine bağlı olarak bunun ötesine geçebilir.

Bu nedenle, kullanıcılar sunucuların belirtilen saatte yeni bölümle tekrar çevrimiçi olmasını bekleyebilirken, oyunu başlatmak için biraz daha beklemeleri gerekebilir.


The Crew 2 Sezon 5 Bölüm 2: American Legends bugün düşüyor

youtube kapağı

Birkaç saat önce Ubisoft, The Crew 2 Sezon 5 Bölüm 2: American Legends için yeni ayrıntıları ve yeni bir fragmanı açıkladı ve güncelleme bugün daha sonra resmi olarak düştüğünde hayranların keyfini çıkarabilecekleri bazı yeni içerikleri sergiledi.

Americana’nın klasik arabalarının büyük bir hayranı olan oyunseverler, yeni bölümle birlikte başlığın onlar için neler hazırladığına aşık olacaklar. Otuz yılı aşkın bir süredir devam eden, her biri oyunda kendi hikayeleriyle övünen ve onları inanılmaz derecede benzersiz hissettiren muhteşem arabaların tarihini inceleme şansına sahip olacaklar.

60’lardan 80’lerin sonlarına kadar uzanan efsanevi araçlar da, kullanıcılar otomotiv endüstrisi tarihinin en önemli dönemi olarak kabul edilen dönemi deneyimledikçe kapışacaklar.

Arşivlerin hala sizin için bazı sürprizleri var. 🗄️ Sezon 5 Bölüm 2: American Legends, yarın sizlerle. 🗓️

Geliştiriciler ayrıca şunları da belirtti:

“The Crew 2’nin bu bölümüne yepyeni bir Motorpass eşlik edecek. BMW i8 Roadster Stellar Edition (Street Race), Chevrolet Camaro SS Bend Edition (Street Race), KTM X-BOW GT4 Raw Edition ( Touring Car), ayrıca makyaj malzemeleri, kıyafetler, para paketleri (Ekip Kredileri ve Paralar) ve daha fazlası. 1 Haziran’daki McLaren Senna (Hypercar) gibi bölüm boyunca oyuna yeni araçlar da gelecek.”

Ayrıca Sezon 5, her hafta yeni bir içerik grubu ekleyen Canlı Zirve deneyimine de devam edecek. Ancak Canlı Zirve’nin ana hedefleri aynı kalacak ve oyuncular skor tablosunda mümkün olduğunca üst sıralara çıkmaya çalışmalılar.

Her hafta en iyi oyuncular, elde ettikleri rütbelere göre özel araçlar ve eşyalarla ödüllendirilecek.

Ayrıca, Japan Bits’i ve ülkenin kültüründen ilham alan tamamen pikselli bir yarış olacak olan “Flashback: Japan” etkinliğini de keşfedecekler.

The Crew 2 Sezon 5 Bölüm 2: American Legends umut verici görünüyor ve hayranlar, birkaç saat içinde resmi olarak yayına girdiğinde nihayet yeni güncellemeyi denemek için heyecanlılar.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/news-the-crew-2-season-5-episode-2-american-legends-all-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın