Amber Heard ve Johnny Depp’in duruşma sonunda sızdırılan konuşma gerçek mi? Transkript çürütüldü


Johnny Depp ve Amber Heard arasında geçen bir sohbet sosyal medyada viral oldu. Sansasyonel iftira davasının sona ermesinin ardından iki aktörün konuştuğu iddia edilen bir transkript serbest bırakıldı. Eski çiftin davanın ardından gerçekten birbirleriyle konuşup konuşmadığı sosyal medyayı çılgına çevirdi.

Johnny Depp, eski karısı Amber Heard’ın The Washington Post için yazdığı 2018 tarihli bir makalesinde onu karalamasının ardından 15 milyon dolar tazminat aldı. bu su adamı aktris 58 yaşındaki eski kocasını aile içi şiddetle suçladı. Jüri oybirliğiyle lehte oy kullandı Karayip Korsanları aktör. On milyon dolar tazminat ve beş milyon dolar cezai tazminat verilecekti.

İkincisi, Virginia eyaletinde izin verilen minimum miktar olan Yargıç Penney Azcarate tarafından 350.000 $ ‘a düşürüldü.

Depp’in aile içi taciz iddialarının bir “aldatmaca” olduğunu iddia eden avukatı, Amber Heard’a iftira nedeniyle iki milyon dolarlık tazminat ödeyecekti.


Johnny Depp-Amber Heard transkriptinin içeriği neydi?

Instagram hesabı @bkb official1 tarafından sahte bir nihai deneme dökümü yayınlandı. O zamandan beri Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında viral hale geldi. İki oyuncunun konuşması, 23 Temmuz’da Londra’da yapılması planlanan Bare Knuckle Boxing etkinliğini tanıtmak için bir şaka olarak sahnelenmiş gibi görünüyor.

Görünen o ki, şu anda viral olan sahte transkriptte Amber Heard, Johnny Depp’e altı haftalık yorucu denemenin ardından onu hala sevip sevmediğini soruyor. Konuşmada, Heard sürekli olarak Depp’i ona olan hisleri hakkında araştırır. bu Edward Makaseller aktör sonunda diyor ki:

“Amber, bu son konuşmamız olabilir, bu yüzden lütfen beni dikkatlice dinle. Dövüşmeyi bu kadar çok sevdiğinizi düşünürsek neden bu 23 Temmuz’da Londra’da @theo2london #BKB27’yi izlemiyorsunuz!! Onlar BKB! ….. Güle güle”

Çeşitli işletmelerin ürünlerini pazarlamasına yardımcı olmak için şaka olarak paylaşılan transkript, Facebook ve diğer sosyal medya platformlarında kendine yer edindi. Aynı zamanda LinkedIn’de de tur yapıyor.


Amber Heard, jüri kararı açıkladıktan sonra konuşuyor

Amber Heard, Johnny Depp ile yaptığı iftira davasının sona ermesinin ardından NBC ile ilk medya röportajını verdi. Oyuncu Savannah Gunthrie ile telefonda konuştu. Bugün göstermek. bu Kızgın Sür Oyuncu, Johnny Depp ile hukuk mücadelesi sırasında sosyal medyada aldığı şiddetli tepkiden bahsetti.

Heard, röportajın ön izlemesinde şunları söyledi:

“Bütün bu nefreti ve hakareti hak ettiğimden emin olan biri bile, yalan söylediğimi düşünseniz bile, yine de bana – gözlerimin içine bakıp söyle – sosyal medyada düşündüğünü söyleyemedin. adil bir temsil olmuştur. Bunun adil olduğunu düşündüğünü söyleyemezsin.”

Ayrıca Depp’i “harika bir aktör” olarak adlandırdı ve ekledi:

“O sevilen bir karakter ve insanlar onu tanıdıklarını düşünüyorlar.”

youtube kapağı

Netizenler oyuncuya sempati göstermedi. Pek çoğu, davanın sona ermesinin ardından dikkat çekmek istediğini belirtti.

Özel bölüm 14 Haziran Salı ve 15 Haziran Çarşamba günü saat 20.00’de (EST) yayınlanacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/fact-check-is-leaked-conversation-amber-heard-johnny-depp-end-trial-real-transcript-debunked?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir