Amber Heard sarhoşunun sahnedeki videosu internette yeniden ortaya çıktı


Haziran 2018’de, su adamı Amber Heard, New York’taki Küresel Vatandaş Festivali’nde sahneye çağrıldı. Olaydan yıllar sonra, aktrisin ekrandaki görüntüsünün bir klibi kısa süre önce çevrimiçi olarak yeniden ortaya çıktı.

Görüntülere göre, Heard sahnedeyken sarhoş görünüyordu. mavi kanlar aktris Bridget Moynahan. Teksaslı daha sonra katılımcıları o sırada ara seçimlerde oy kullanmaya çağırdı. Bu olaydan yaklaşık bir hafta önce Heard, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’na hitap etmişti.

youtube kapağı

Aktris sahneye çıktıktan sonra Heard’in küfür etmeye başladığı bildirildi.


Amber Heard 2018’deki etkinlikte ne dedi ve ne yaptı?

youtube kapağı

Aynı olayın 2018’deki yakın tarihli bir videosu, 22 Haziran’da Film Streak’in YouTube kanalına yüklendi ve büyük tartışmalara yol açtı. Görüntülerde ayrıca Heard’ın sahnede sarhoş olduğu iddia edildi ve bu da Johnny Depp yanlılarından çok eleştiri aldı.

Klipte Heard’in sarhoş olduğu ve aile içi şiddet mağdurlarıyla alay ettiği iddia edildi. Kalabalığa hitap etti,

“Siz seçmenler. Kadınları ve hayatta kalanları taciz eden güçlü erkeklerin kariyerini koruyan kültüre son vermenin zamanı geldi. *Belirsiz* bu grupları bulun ve hemen kaydolun.”

Yakın zamanda yüklenen video, bir gün içinde yüz binin üzerinde görüntüleme aldı. Ayrıca, birkaç netizen, yeniden ortaya çıkan bu video üzerine Amber Heard ile alay etmek için sosyal medyayı kullandı.

Marmar’ın (@Marmar_85) bir Twitter kullanıcısı, iddiaya göre Heard out’u aramak için platforma gitti. Tweet’in başlığında, kişi Heard’in “gerçek taciz kurbanlarıyla tamamen alay ettiğini” belirtti. Kullanıcı ayrıca Heard’ın #MeToo kampanyasının önünü açtığını iddia etti.


Amber Heard’ın önceki kamu zehirlenmesi iddiaları

Geçen ay, Amber Heard’ın bir röportaj sırasında sarhoş olduğu bildirilen başka bir video yeniden ortaya çıktı. Oyuncu, röportajı sırasında sözlerini defalarca geveledi. O sırada görüntüler, duruşma sırasında Depp yanlısı destekçilerden daha fazla eleştiri aldı. O zamandan beri, klip TikTok’ta 19 milyondan fazla görüntüleme kazandı.

Mayıs ayı başlarında, Heard’in duruşma sırasında şişesinden su içtiği bir video, başka iddialara yol açtı. Bu iddiaların hiçbir meşruiyeti olmadığı bildirilse de, bu Depp yanlısı destekçilerin oyuncuyu parçalamasına engel olmadı. Geçen ayki iddialara göre, Heard’in duruşma sırasında alkol tükettiği yönünde spekülasyonlar yapıldı.

youtube kapağı

Aynı zamanlarda, bir grup Depp taraftarı, aktrisin duruşmadaki ifadesi sırasında kokain gibi narkotikler çektiğini düşündü. Çevrimiçi iddialar, Amber Heard’ın burnundaki dokuyu kullanırken narkotik maddeyi tükettiğini iddia etti. Ancak iddialar hiçbir meşru yolla doğrulanmadı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/news-watch-video-amber-heard-drunk-stage-resurfaces-online?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel