Amber Heard, Johnny Depp’in tanığı Morgan Night aktörün aktrisin önünde ‘korktuğunu’ iddia ederken sırıtıyor


Amber Heard ve Johnny Depp arasında devam eden karalama davasında, ikincisinin çürütme davası sırasında yeni bir tanık getirildi. Hicksville Trailer Palace’ın eski sahibi Morgan Night, Heard’ın konuşmaya devam ederken saldırıya uğradığı iddia edilen gecede olanları anlatmak için Fairfax, Virginia’daki kürsüye çıktı. Buna karşılık, netizenler aktrisin sözde sırıttığını fark ederek onları öfkelendirdi.

Hicksville Trailer Palace, Kaliforniya çölünde lüks bir karavan parkıdır. Eski mal sahibi, çift Haziran 2013’te arkadaşlarıyla birlikte orada kaldığı için iftira davasında göründü. Amber Heard, şimdi eski kocasının tatilleri sırasında hararetli bir tartışma sırasında onu yakaladığını, kıyafetlerini yırttığını ve karavanını çöpe attığını iddia etti.

Night, kalışlarını Heard’ın ifadesi sırasında bahsettiğinden tamamen farklı hatırladığını belirtti. Heard, Depp’in kendisine dokunan başka bir kadını kıskandığını iddia etti, bu da tüm grubun MDMA’sı yüksekken fiziksel saldırı iddiasına yol açtı.


Morgan Night, Amber Heard’ın iddia edilen saldırısı hakkında ne dedi?

Johnny Depp’in avukatı Camille Vasquez tarafından sorguya çekilen Night, oyuncunun tamamen kendileri için kiraladıkları siteye geldiğinde “çok heyecanlı” olduğunu belirtti. Amber Heard’ın “oldukça sessiz” olduğunu ve “söyleyecek fazla bir şeyi olmadığını” da sözlerine ekledi.

Depp’in karavan parkındaki davranışı hakkında konuşan Night, Karayip Korsanları star “süper meraklı ve güzeldi”. Yıldızın, müzisyen olduğu için hancıyla ilgilendiğini de sözlerine ekledi.

Night, akşamlardan birinde Depp’le müzik hakkında tartıştığını ve Heard’ın araya girdiğini ve Depp’in onunla vakit geçirmediği için “biraz rahatsız göründüğünü” de sözlerine ekledi.

Akşamın ilerleyen saatlerinde Depp ve Heard’ın tartıştığını ekledi. Gece dedi ki:

“Bay Depp ile bire bir konuşuyordum, Hicksville hakkında konuşuyordum ve Bayan Heard yanıma geldi ve “Seninle konuşmak istiyorum” dedi ve bir şeye gerçekten üzülmüş gibiydi.

Night, Heard’ın kendisine bağırmaya başladığını ve geçmişte duygusal olarak taciz edici bir ilişki içinde olduğu için Night’ın bunu duymak istemediğini ekledi.

Depp’in “bir tür sinmiş ve neredeyse korkmuş gibi göründüğünü” ifade etti. Depp’in ertesi gün yanına geldiğini ve önceki gece için özür dilediğini de sözlerine ekledi.

Bu sırada Heard’in not aldığı görüldü. Night, çiftin karavanındaki hasarlı bir aplikten bahsederken de sırıttı. dedi ki:

“Banyoda hafif bir aplik olduğunu, yatak odasının duvardan kırıldığını ve yerde birkaç parçanın olduğunu gördüm.”

Mülkte başka bir hasar olmadığını da sözlerine ekledi ve “rahatladığını” ve “önemli bir şey olmadığını” söyledi.

youtube kapağı

Night ayrıca, Depp’in sitede kimseye saldırdığını görmediğini de ifade etti.


Amber Heard, eski kocasını kendisini alıkoymak ve kıyafetlerini yırtmakla suçlamasının yanı sıra, Depp’in kokain aramak için üzerinde bir “boşluk araştırması” yaptığını da iddia etti.

Hakaret davasının bu Cuma sona ermesi bekleniyor. İngiliz model Kate Moss’un bugün ifade vermesi bekleniyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/watch-amber-heard-smirks-johnny-depp-s-witness-morgan-night-claims-actor-cowered-actress?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir