Amber Heard, James Franco’yu bıçakladı mı? Ananas Ekspres çatal sahnesi yeniden ziyaret edildi


Amber Heard’ın filmde aktör James Franco’yu bıçaklamasıyla ilgili sorular Ananas Ekspres çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Pek çok kişi sosyal medyada Franco’yu çatalla bıçaklayan 36 yaşındaki aktrisin senaryosunun yazılmadığını iddia etti.

Ancak, bu doğru değil. Filmin kamuoyuna açıklanan senaryosu, Heard’den Franco’yu çatalla bıçaklıyormuş gibi davranmasının istendiğini açıkça ortaya koyuyor.

David Gordon Green’in Ananas Ekspres (önceki değeri) 2008 yılında piyasaya sürülen ve bir cinayete tanık olan Seth Rogen’in oynadığı Dale Denton’ı takip ediyor. Film, paniğe kapılmış kahramanı ve aşırı esrar kullanımının bir sonucu olan aşırı korkusunu yakalar. Dale Denton, katilden kurtulmak için James Franco’nun oynadığı uyuşturucu satıcısı Saul ile birlikte çalışır.

Filmde Amber Heard, Dale Denton’ın lise kız arkadaşı olan Angie Anderson olarak rol aldı.

Şu anda viral hale gelen filmden bir sahne, Amber Heard’ın karakterinin Saul’u (James Franco) çatalla bıçakladığını gösteriyor. Her iki oyuncunun da korku içinde bağırdığı görülüyor.

youtube kapağı

Pineapple Express senaryosu, Amber Heard’ın James Franco’yu gerçekte bıçaklamadığını doğruladı

Amber Heard’ın aktör arkadaşı ve eski erkek arkadaşı James Franco’yu bıçakladığına dair söylentiler, eski kocası ve aktör Johnny Depp’e karşı açtığı karalama davasının ardından internete düştü. hevesli hayranları Karayip Korsanları star, oyuncuyu internette durmaksızın trolliyor. Netizenler, Depp’in tarafını tutarken, Amber Heard’ı evliliğinde taciz etmekle suçladı.

Amber Heard’ın bunu kayıtta söylediğini ve hala onu desteklediğinizi hayal edin. Johnny Depp’in bazı şeyleri berbat ettiğini söyleyebilirsin ama aslında onunla taraf olmak için mi?? O ne lan?!#IBelieveAmberHeard

Aktris, 2018 The Washington Post makalesinde Johnny Depp’i aile içi şiddetle suçladı. Ancak, birkaç internet kullanıcısı, Heard’ın Depp’e karşı elini kaldırdığını gösteren kanıtlar mahkemeye getirildikten sonra onu tacizci olmakla suçladı.

O zamandan beri birçok kişi aktrisin iş yerinde de tacize uğrayıp uğramadığını merak etti. Reddit kullanıcısı ‘u/edgarcia59’, Heard’ın Franco’yu boynundan bıçakladığının yazılı olmadığını belirterek platforma çıktı.

Ancak durum böyle değildi. Oyuncu gerçekte 44 yaşındaki çocuğu bıçaklamadı. Filmin senaryosu IMSDb’de yayınlandı ve Heard’ın karakteri Angie Anderson’ın Franco’nun karakteri Saul’u bir çatalla bıçaklaması gerektiğini belirtiyor.

Senaryo şöyle:

“Angie masadan bir çatal alıyor ve Saul’un omzuna saplıyor.”

Hakaret davası başladığından beri birçok kişi oyuncuyu sosyal medyada kötüledi. Aktrisin mahkeme ifadeleriyle alay eden birkaç TikTok videosu çevrimiçi olarak yayınlandı ve en popüler meme ‘köpeğim bir arıya bastı’ trendi.

Çevrimiçi nefret hakkında konuşan Heard, özel bir NBC röportajında ​​Savannah Guthrie’ye şunları söyledi:

“Bütün bu nefreti ve hakareti hak ettiğimden emin olan biri bile, yalan söylediğimi düşünseniz bile, yine de bana – gözlerimin içine bakıp söyle – sosyal medyada düşündüğünü söyleyemedin. adil bir temsil olmuştur. Bunun adil olduğunu düşündüğünü söyleyemezsin.”

1. Amber Heard “taahhütte bulunmadı”. Johnny Depp’in kendisine 7 milyon dolar vereceğini ve ardından ACLU & CHLA’ya = bağışlayacağını belirten yasal bir belge imzaladı. doları verdi. Onu sakladı.2. Ulusal TV’ye çıktı ve 0.3 doları bağışladığını söyledi. O patolojik olarak sanrılı https://t.co/tlEUtrylTr

İyi belgelenmiş deneme sona erdikten sonra, Heard kısa süre önce Southampton’daki bir bakkalda alışveriş yaparken görüldü. Bunu, dünya çapında haber yapan indirimli alışveriş mağazası TJ Maxx’i ziyareti izledi.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/fact-check-did-amber-heard-stab-james-franco-pineapple-express-fork-scene-revisited?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel