Amatör Şampiyonası CANLI: Royal Lytham & St Annes’deki 36 delikli finalden ücretsiz YouTube akışı | Golf Haberleri


Kazanan ABD Açık, The Masters ve The 150th Open’da yer alır; 36 delikli finali Cumartesi günü saat 8.30’dan itibaren Sky Sports Golf’teki kırmızı düğmeyle ve Sky Sports YouTube kanalında ücretsiz olarak izleyin

Son Güncelleme: 17/06/22 18:16

Sam Bairstow, ikinci yıl boyunca The Open'a hak kazanmak istiyor

Sam Bairstow, ikinci yıl boyunca The Open’a hak kazanmak istiyor

Sam Bairstow ve Aldrich Potgieter, Royal Lytham & St Annes’deki 127. Amatör Şampiyonası’nın finalinde yarışacak ve Cumartesi günü Sky Sports’un canlı YouTube akışından izlenebilecek.

23 yaşındaki Bairstow, John Gough’a karşı 5&4’lük bir yarı finalde 36 delikli hesaplaşmada yerini garantilemek için ikna edici bir şekilde gelirken, 17 yaşındaki genç Potgieter, İrlandalı Alex Maguire 3&1’i geride bıraktı.

Sam Bairstow, ikinci yıl boyunca The Open'a hak kazanmak istiyor

Sam Bairstow, ikinci yıl boyunca The Open’a hak kazanmak istiyor

Amatör oyundaki en prestijli unvanlardan birini kazanmanın yanı sıra, galip gelecek ay St Andrews’deki 150. Açık’ta, 2023 ABD Açık’ta ve geleneksel olarak Masters Turnuvasında oynama davetinde yarışmayı dört gözle bekleyebilir.

Potgieter özel bir gruba katılmaya çalışırken, daha önce Güney Afrika’dan Amatör Şampiyonası’nın sadece iki kazananı oldu – 2018’de Royal Aberdeen’de Jovan Rebula ve 1966’da Carnoustie’de Bobby Cole.

Amatör Şampiyonası

22 Haziran 2022, 20:00

canlı

Finalistler şimdi José María Olazábal, Sergio Garcia, Matteo Manassero ve Romain Langasque’ı içeren bir Amatör Şampiyonası onur listesine katılmaya çalışacaklar.

Sky Sports Golf’teki kırmızı düğme aracılığıyla ve Sky Sports YouTube kanalında ücretsiz olarak sunulan son 36 delikli finalin tam kapsamı, bu hafta Sky Sports’ta canlı golfün üçlü başlığının etkinlik bölümü ile.

Amatör Şampiyonası’ndan ücretsiz canlı yayını izlemek için yukarıdaki videoya tıklayın!
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12635810/amateur-championship-live-free-youtube-stream-from-36-hole-final-at-royal-lytham-st-annes

Yorum yapın

SMM Panel