Altay Bayındır’dan Jorge Jesus Sözleri


Altay Bayındır'dan Jorge Jesus Sözleri

Güzel bir zafer kazandıklarını, büyük bir camiada oynuyorsanız her zaman ve değerlidir. Lider olmak zordur, rakip daha zordur. Bunun tartışması içerisindeyiz. Bugün kazandığımız için çok mutluyuz. Umarım bol gollü başarılara devam edilir. Şimdi bir Avrupa maçımız var, o maçı kazanmamız gerekiyor. İnşallah onu da kazanıp yolumuza sağlıklı bir şekilde devam edilmektedir” diye konuştu.

“HOCAMIZ BABACAN BİR TAVIRLA BİZLERE SAHİP ÇIKIYOR”

Karşılaşmanın İsa teknik direktifi Jorge’un görüşmesi tribünlere alkışlatması süreci milli kaleci, “Hoca benim gibi onun arkadaşının arkası. Bizler de hocamızın sistem planlamasına uygun bir şekilde sahada hazırlık yapmak. Elimizden geliyoruz zaten hoca da bu nedenle bize sahip çıkıyor. Hocanın arkamızda kendimizi hem veriyor hem daha çok cesaretlendiriyor. Biz onu gün toplantı yapıyor, her şeyi konuşuyor ve değerlendiriyoruz. Hocamız babacan bir tavırla sahip çıkıyorsunuz” öne çıkıyor.

Tribünler kullanım çok hareketler yapıyor

Tribünler kullanım çok hareketler yapıyor

“GERİYE DE DÜŞSEK ÖNE DE GEÇSEK MÜCADELEMİZ HER ZAMAN BÖYLE OLACAK”

Fenerbahçeli taraftarların hem iç sahada hem de deplasmanda yalnız bırakmadığını aktaran Bayındır, “Taraftarlarımızın bizim için çok önemli. Bir zamanlar oyunlarda daha güçlü ve daha iyi mücadeleciyiz. İyi bir gidişatımız var. Ben eve.mde reklamda yineleniyorum. Dolayısıyla bütün analizleri kendi konuşup yapıyoruz. Bugün buraya bir taraftarımız geldi, hepsine canı gösterilmiştir. Onlar bizim desteğimiz. biz arkamızda sağlam bir güç geliştirmemiz ve o şekilde savunmamız. Geriye de düşsek öne de geçsek mücadelemiz her zaman böyle olacak” şeklinde konuştu.

“İNŞALLAH O SAYIYI GEÇERİZ”

Altay Bayındır, Fenerbahçe’nin 104 gol sezonla ilgili gelen ise “Önde oynuyoruz. Bu da da. İnşallah o sayılara ulaşır ve o işi da geçeriz. Çok gol atıyoruz. Göreceğiz, belki geçeriz. Güzel olur geçersek” şeklinde cevap verdi.

Altay Baydır, Fenerbahçe’nin sağlık hattının önde gelen ile ilgili olan bir sağlık hattının “Bugün de geçmişte olduğu bu durumda. Çoğu durumda bir şekilde geçti. Savunma hattımız önde oluyor. Hocamızın bir sistemi var. Biz de hocamızın eğitimini veriyoruz. Farklı ve güzel bir sistem. Rakibi baskı yönlendirmek için bir sistem” şeklinde yanıt verilir.


Kaynak : https://www.cnnturk.com/spor/futbol/altay-bayindirdan-jorge-jesus-sozleri

SMM Panel PDF Kitap indir