Alkolsüz ve Rob Hornby Temmuz Kupası’nda durdurulamaz olduğunu kanıtladı | Yarış HaberleriAlkolsüz ve Rob Hornby Temmuz Kupası'nda durdurulamaz olduğunu kanıtladı | Yarış Haberleri

Rob Hornby’nin güzel Temmuz Festivali, Newmarket’teki Darley July Cup Stakes zaferinde Andrew Balding’in Alkolsüz Alkollü ile ortaklık yaptığı sırada devam etti.

Hornby, Cuma Öğleden sonra Inspiral’i alabora etmek için Prosperous Voyage’ı yönlendirene kadar kendi topraklarında hiç Birinci Grup kazanmamıştı – ancak No Nay’in kızı Asla ikna edici bir kazanan bırakmadığı için, ancak 24 saat içinde çetelesini ikiye katladı.

Uzak tarafa doğru koşmanın çoğunu yapan ve kazananın son furlonga girmeyi geçtiği ve Charlie Appleby’nin dört yaşındaki çocuğunun beyazı yükseltmekten başka seçeneği olmadığı için yeri kanıtlayan Platinum Jubilee Stakes kazananı Naval Crown oldu. bayrak, Alkolsüz çizgide bir buçuk uzunluk çizim ile.

Platinum Jubilee’de Royal Ascot’taki Naval Crown’un arkasında dokuzuncu sırada sahaya inen Alkolsüz Alkolsüz, iki yaşında Cheveley Park Stakes’i kazanmasından bu yana altı furlongda ikinci başlangıcını yapıyordu ve şimdi bol bol var. Paddy Power, Betfair Sprint Cup için 6-1’e giderken, Glorious Goodwood’da Sussex Stakes tacını savunmak için Coral’a 14-1 teklif ediliyor.

Bu, Royal Ascot’a üçüncü sıradaki Artorius için benzer bir hikayeydi ve Avustralyalı akıncı erken aşamalarda tutulduğu için gerekli zemini sağlayamadı, 9-4 favori Perfect Power asla herhangi bir zevkle seyahat etmedi ve hayal kırıklığı yaratan bir yedinci bitirdi. .
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12648911/alcohol-free-and-rob-hornby-prove-unstoppable-in-july-cup

SMM Panel PDF Kitap indir