Alexander AJ Jennings kimdi? Chase Stokes, ‘Outer Banks’ yedek oyuncusu vur-kaçta öldürülürken haraçlara öncülük ediyor


Alexander AJ Jennings, şov için aktör Chase Stokes’un vekil lideri Dış bankalar, Güney Karolina eyaletinin New Charleston kentinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti. O zamandan beri, dizinin oyuncu kadrosu ve ekibi, oyuncuya saygılarını sunmak için sosyal medyaya gitti. Jennings öldüğü sırada 22 yaşındaydı.

Charleston County Şerif departmanı tarafından yayınlanan bir basın açıklamasına göre, milletvekilleri Sol Legare Yolu kazasına Salı günü saat 02:30 ET sularında müdahale etti. Kaynaklar, Alexander AJ Jennings’in yürüdüğünü ve olay yerinden kaçan bir araca çarptığını ortaya koydu. Olay yerinden ayrılan başka bir araç yayaya ikinci kez çarptı.

People dergisi, Jennings’in ne yazık ki vefat ettiği Güney Carolina Tıp Üniversitesi hastanesine götürüldüğünü bildirdi.

Chase Stokes, Instagram profiline girerek trajik kaybın ardından üzüntüsünü dile getirdi. Instagram hikayesinde şunları yazdı:

“Hâlâ bazı şeylerin neden olduğunu ve dünyanın neden bu şekilde çalıştığını anlamaya çalışıyorum. Kalbim paramparça. Hayatın yeni başlıyordu. SADECE ezgileriniz hakkında ne kadar heyecanlı olduğunuzu, o ole 6 dize ile ne kadar ilerlediğinizi ve sanat yaratmaya devam etmek istediğinizi konuştuk. Her zaman başkalarının kalbini ısıtıyor ve o kadar özverili davranıyorum ki, keşke şimdi söyleyecek daha çok sözüm olsaydı, ama geçen gün en hafifinden bir mücadeleydi. Hepimiz seni sevdik, hepimizin hayatına dokundun ve hepimizi daha iyi insanlar yaptın ve bunun için Teşekkürler AJ. Yüksek melek uçun.”

youtube kapağı

Alexander AJ Jennings kimdi?

Alexander AJ Jennings, New York’un kuzeyinden. Chase Stokes’un başrol oyuncusuydu. Dış bankalar. Trajedi onu vurduğunda vücut dublörü filme alınmadı.

En son Netflix’in üçüncü sezonunu çekerken Güney Carolina, Charleston’da görüldü. Dış bankalar.

Özel hayatını kameralardan uzak tuttuğu için hakkında fazla bir şey bilinmiyor.

Kimmie Stewart Casting, Salı günü geç saatlerde ölümünün ardından Instagram’da bir açıklama yaptı. Okur:

“AJ güzel, nazik bir ruhtu ve sette her gün parlak bir ışıktı… AJ’nin ani kaybının şokunu ve trajedisini anlayamıyorum ve bu zor zamanda düşüncelerimiz ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte. AJ ile tanışan ve hızlı arkadaş olanlarınız için bu mesajın işlenmesinin zor olabileceğini anlıyorum.”

Ayrıca Netflix’in İK’sının bir yas danışmanı tuttuğunu da duyurdu. Diye devam etti:

“Bunun nasıl olduğunu hala anlayamadım ve ailesinin yaşadığı acıyı hayal edemiyorum. Bu harika insanı ve bulaşıcı gülümsemesini çok özleyeceğiz.”

Jennings’e çarpan ilk araç, aracın tanımı yapılmadığı için bulunamadı. İkinci araç Charleston şehir merkezinde bulunuyordu. Araç sürücülerine herhangi bir suçlamada bulunulmadı. Dava soruşturma altında kalır.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/who-alexander-aj-jennings-chase-stokes-leads-tributes-outer-banks-stand-in-actor-killed-hit-and-run?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir