Alexa Bliss, Lily için ilham kaynağı oldu


WWE Süperstarı Alexa Bliss, yakın zamanda bir podcast görünümü sırasında bebeği Lilly için ilham kaynağı olduğunu açıkladı.

Mayıs ayında geri döndüğünden beri Alexa Bliss, kendisinin çok daha temelli ve normal bir versiyonu olarak sunuldu. Bu, geçen yıla kadar, önce “The Fiend” Bray Wyatt’la birlikte ve sonra onun serbest bırakılmasının ardından kendi başına sahip olduğu doğaüstü hileden büyük bir değişiklik.

Wyatt ve korku oyunu WWE TV’den ayrılmış olsa da, Alexa’nın sunumunun bir parçası olarak kalan tek şey bebek Lilly. üzerinde konuşmak Ryan Satin ile Karakter DışıBliss, karanlık ve çılgın kişiliğinin ilham kaynağından bahsetti ve karakterini bir çocuğun zihniyetine döndürmekten geldiğini belirtti:

“Karakterimde biraz kimlik bunalımı olsun istedim. Bu yüzden çocuk zihniyetine geri döndüm. yeme bozukluklarım, benim için travmatik bir şeydi ve beynim çocuksu bir savunma mekanizmasına geri döndü ve ben de bunun bir kısmını karakterime dahil ettim” dedi. (26:07)

Bu çocukluk zihniyetine geri dönmek, Bliss’in en sevdiği çocukluk programlarından birinden ilham almasına yardımcı oldu. Büyük Rahat Kanepe.

“Yani, düşündüğümü hatırlıyorum, tamam, çocukken ne izlemeyi severdim? The Big Comfy Couch’u izlemeyi severdim. Ve sonra Lilly’yi Comfy Couch’un oyuncağı Molly’deki kızdan alma konseptini aldım.” ekledi (26:37)

Alexa Bliss WWE’de neler yaptı?

Alexa Bliss, yakın zamanda Liv Morgan’ın kazandığı 2022 Women’s Money In The Bank Ladder Maçında yarıştı.

En son Pazartesi Gecesi RAW görünümünde, Bliss ayrıca Morgan’a karşı bir pinfall kaybı yaşadı. Ancak son SmackDown maçında Liv ve Asuka’nın yanında takım kurdu.

Bu maçta Lacey Evans, Raquel Rodriguez ve Shotzi takımını yendiler.

Alexa Bliss’in karakterinin bundan sonra nereye gideceğini görmek ilginç olacak. Onun hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bu makaleden alıntıları kullanırken, lütfen Out of Character’i Ryan Satin ile birlikte belirtin ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Sting’in WWE’ye ilk maçını kaybetmek için gelmesinin gerçek nedenini öğrenin. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-alexa-bliss-inspiration-lily?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir