Alexa Bliss görünüşe göre AEW yıldızına ateş ediyor


Alexa Bliss, görünüşe göre şu anki AEW TBS Şampiyonu Jade Cargill’i sosyal medyada Athena (fka Ember Moon) ile Twitter’da yaptığı tartışmaya tepki olarak aldı.

Cargill ve The Fallen Goddess şu anda AEW TV’de, AEW Double or Nothing’de birkaç hafta önce çıkış yaptıktan sonra başlayan bir kavgaya karışıyorlar. Athena, Twitter’da kendinden küstah, klas ve tanrıça olarak bahseden bir selfie paylaştıktan sonra, Jade, NXT 2.0 yıldızı Mandy Rose’a atıfta bulunarak ona biraz gölge düşürdü.

Bu, Athena’nın WWE’nin kadın yıldızların şu anki NXT Kadınlar Şampiyonu gibi görünmesini istediği hakkındaki yorumlarına bir göndermedir. Jade Cargill şu tweet’i attı:

“Bana soruyorsun. Oldukça “Mandy-vari” görünüyorsun. Seksi olmaya çalışmadığını sanıyordum? GERÇEK bir tanrıçaya yaklaştın ve onu değiştirmen gerektiğini gördün! ama bu kadının benim yerimi almasını istiyorsunuz. ? Kaltak GTFOH.”

Athena, tweet’e rakibini Mandy Rose ve Charlotte Flair ile karşılaştırarak yanıt verdi.

“Aynı zamanda buff sarısı olan birinden gelen Jade Cargill gerçekten zengin… Mandy ve Charlotte çoktan kapıldı. Acele et. Umarım seni bir daha gördüğümde aynı enerjiyi korursun…” – Athena yazdı.

Athena ile gerçek hayatta yakın arkadaş olan Alexa Bliss, eski WWE yıldızını savunmayı çok istediğini ancak Jade Cargill’in kim olduğunu bilmediğini söyledi:

“En iyi arkadaşımın peşinden gelen birine kızmayı çok isterdim… ama hala onların kim olduğunu bulmaya çalışıyorum…?” – Bliss yazdı.

Aşağıdaki tweete göz atabilirsiniz:

En iyi arkadaşımın peşine düşen birine kızmayı çok isterdim… ama hala kim olduklarını çözmeye çalışıyorum…? @AthenaPalmer_FG


WWE Evreni Alexa Bliss’in tweet’i karşısında şaşkına döndü

Büyük bir WWE yıldızının bir AEW güreşçisine ateş etmesi her gün olmaz. Nadiren olur, her zaman hayranların dikkatini çeker. Alexa Bliss’in tweetine güreş camiasından çeşitli tepkiler geldi.

Bir hayran, eski RAW Women’dan katılmamasını istedi:

Başka bir hayran, Bliss’in Jade Cargill’in çevresine karşı dikkatli olması gerektiğini söyledi:

Bir hayran tweet’e tepki verirken Alexa Bliss’in kötü versiyonunun bir GIF’ini paylaştı:

Tanrıça, bir süre izin aldıktan sonra birkaç hafta önce WWE’ye döndü. Kısa süre önce Pazartesi Gecesi RAW’da Rhea Ripley tarafından kazanılan ölümcül bir 4 yönlü maçta yarıştı. Kırmızı markada bir sonraki adımda ne yapacağını görmek ilginç olacak.


MJF, AEW’de Tony Khan’a karşı tartışmalı bir figürle aynı hizaya gelebilir mi? bunu duymak eski bir WWE yazarı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-alexa-bliss-seemingly-fires-shots-aew-star?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel