Alexa Bliss, Bray Wyatt’ın hilesi hakkında yorum yaptı


Alexa Bliss, ikisi WWE programlarına uyum sağladıktan sonra Bray Wyatt’ın ‘The Fiend’ hilesini bozmak istemediğini itiraf etti. Ayrıca ikisi arasındaki ekrandaki ortaklığı da detaylandırdı.

2020’de Bliss, The Fiend ile bir hikayeye dahil oldu ve Randy Orton’a karşı olan çekişmesinde önemli bir rol oynadı. Çiftin katılımı devam ettikçe karakteri de karanlık bir hal aldı.

üzerinde konuşma Karakter Dışı podcasteski RAW Kadınlar Şampiyonu, daha karanlık karakteri için çok çaba sarf etmesi gerektiğini kaydetti:

“Fiend ile Windham ile çalışmak, WWE kariyerim boyunca yaşadığım en eğlenceli şeydi. Yaratıcılığıyla çok parlak ve karakteri için çok çaba harcıyor, çok araştırma yapıyor. “Tamam, peki, karakterine bu kadar çok düşünce koyuyor, benimkinde iki kat daha fazla düşünmem gerekiyor” gibi olmak, oyunumu %100 hızlandırmak istememe neden oldu. Başka birinin hilesine girdiğinizde, onu yıkmak istemezsiniz. Sadece yükseltmek istiyorsun. Bunun için çok çaba harcadım, karakteri korumak ve Firefly Funhouse’u yaptığımızda korumak. Çok eğlenceliydi. Açıkçası artık birlikte çalışmamamız çok üzücü çünkü çok eğlenceliydi ve bence WWE Evreni ne kadar eğlendiğimizi gördü.” dedi mutluluk [H/T: Wrestling Headlines]

Nisan 2021’de Bliss, RAW’ın bir bölümünde artık yanında Wyatt’a ihtiyacı olmadığını açıkladı.

Bu arada, eski Evrensel Şampiyon, sonunda WWE’deki son görünüşü olduğu ortaya çıkan Firefly Fun House hilesiyle geri döndü. Şirket, eski Wyatt Family liderini 31 Temmuz 2021’de serbest bırakarak 12 yıllık görev süresine son verdi.


Alexa Bliss ayrıca WWE hilesiyle ilgili olumsuz yorumlar hakkında da konuştu.

Aynı Karakter Dışı podcast sırasında, Alexa Bliss, Lilly Doll ile ilk çalışması sırasında aldığı eleştirilere dürüstçe yanıt verdi.

Little Miss Bliss’e göre yorumlara pek dikkat etmemiş. dedi ki:

“Oyun Alanı Alexa-Lilly ile ilgili herhangi bir şey, çok fazla olumsuz yorum var. Başladığım günden bugüne kadar çok fazla olumsuz yorum var. İnsanlar ondan çok nefret ediyor. Ama ben o karakterdeyken, ben yapmadım. bakım.”

Alexa Bliss kısa süre önce Women’s Money in the Bank merdiven maçında yarıştı ancak evrak çantasını ele geçirmede başarısız oldu. Maçı, şimdi yeni taçlandırılmış SmackDown Kadınlar Şampiyonu olan Liv Morgan kazandı.


Sting’in WWE’ye ilk maçını kaybetmek için gelmesinin gerçek nedenini öğrenin. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-alexa-bliss-comments-taking-bray-wyatt-s-gimmick?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir