Alex de Souza’nın yeni takımı belli oldu!


Alex de Souza'nın yeni takımı belli oldu!

Türkiye’de Fenerbahçe formasıyla efsane olacak gelen ve oğlu iki Sao Paulo B Takımı antrenörü olan Alex de Souza teknikörlüğü ilk adımını atıyor. Brezilya basını Alex’in anlaşma takımı duyurdu.

GÖREVİNDEN AYRILDI

Sao Paulo U20 Takımı’nda görev yapan Alex de Souza, görevinden ayrılmıştı.

Görevinden ayrılmanın bir açıklama yapan Brezilyalı teknik adam, “Bana bu okuldan önce için Sao Paulo’ya çok karşıım. Başkana, yönetime bir taraf sistemima çok yardımcı olana yardım etmek istiyorum. Kullanarak kullanacağım.

Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu çocukları belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu çocukları belli oldu

Beşiktaş'tan Talisca bombası!  Flaş açıklaması: Kiralık olarak...

Beşiktaş’tan Talisca bombası! Flaş açıklaması: Kiralık olarak…

İlk teknik direktörlük kutlaması Alex U20 Takımı’nın bayramını kutlayabilirdi. Takımın başında 88 maçında görev yapan Alex de Souza, 51 galibiyet, 18 beraberlik ve 19 mağlubiyet yaşadı.

JESUS’UN TEKLİFİNİ REDDETMİŞTİ

Portekiz’den Record gazetesi Jesus’un Alex de Souza’ya yardımcılık satın almak için Alex’in bu sunumu düzenlediğini iddia etmişti.

Sau Paulo’nun altyapısını takımını çalıştıran ve takımdan ayrılamayacağını Alex, Jorge Jesus’un Fenerbahçe’nin başına geleceğini sevinad etmişti.

Brezilyalı efsane “Kulübübü çok seviyorum ve her zaman Fenerbahçe için çok iyiyim.

Katar 2022 FIFA Dünya Kupası kadroları açıklandı

Katar 2022 FIFA Dünya Kupası kadroları açıklandı

Dünya Kupası'nda en çok gol atanlar!  Messi ve Ronaldo yok

Dünya Kupası’nda en çok gol atanlar! Messi ve Ronaldo yok

İŞTE ALEX’İN YENİ TAKIMI

Brezilya basınında yer alan habere göre Alex Bragantino’nun başından geçiyor. Globo ile ilgili görüşmelerin daha da yoğunlaşacağı ve Alex’in de bue ilişkin görüş yaklaştığı belirtildi.

Globo’da yer alan haberin detayında şu ifadelere yer verildi;

“Alex de Souza, Mauricio Barbieri’nin ayrıldından sonra Red Bull Bragantino’nun başına gelmeye başladı. Alex, kariyerine iki yıl önce Sao Paulo 20 yaş yanındasını çalıştırarak başladı. 2023’ten sonra profesyonel bir takımıma devam etmek için boyundan sona kadar Sao Paulo Rogerio Ceni’nin seçmesi alındı. Rogerio Ceni’nin Sao Paulo teknik direktörü hedeflendi. Alex’in Brezilya Serie A ve Serie B’den de bazı teklifler ama Bragantino’nun projesine daha yakın olduğu vurgulandı.”

(Skorcu)


Kaynak : https://www.cnnturk.com/spor/futbol/alex-de-souzanin-yeni-takimi-belli-oldu

SMM Panel PDF Kitap indir