Alex Cuthbert, Galler’in testinin Güney Afrika’ya karşı omuz sakatlığı nedeniyle karar vermemesine karar verdi | Rugby Birliği Haberleri


Kanat oyuncusu, Galler’in dünya şampiyonlarına karşı üç Test serisinin son maçında yer almayacak; Galler ve Güney Afrika arasındaki belirleyici Test Cumartesi günü Sky Sports Action’da canlı; kapsama alanı 15:30’da başlar ve başlama saati 16:05

Son Güncelleme: 22/11/22 16:30

Alex Cuthbert, Galler'in üç Test serisinin son maçında yer almayacak

Alex Cuthbert, Galler’in üç Test serisinin son maçında yer almayacak

Alex Cuthbert, omuz sakatlığı nedeniyle Cumartesi günü Galler’in Güney Afrika’ya karşı seri karar vericisinden ihraç edildi.

Kanat oyuncusu Galler’in Springboks’a karşı ikinci Testine başladı, ancak maçın ilk çeyreğinde zorlandı ve yerini Josh Adams aldı.

Galler devam etti ve Cumartesi günü Sky Sports’ta canlı olarak yayınlanan bir dizi karar verici kurmak için Güney Afrika topraklarında Springboks’a karşı ilk kez kazandı.

Ekip, Cuthbert’in Pazartesi öğleden sonra karar vericide yer alamayacağını açıkladı ve yerine başka birinin çağrılmayacağını da sözlerine ekledi.

Takip etmek için daha fazlası…

Bu, güncellenmekte olan bir son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. Lütfen en son güncellemeler için bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports size canlı güncellemeleri olduğu gibi getiriyor. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, skorları ve daha fazlasını alın.

Tüm son dakika spor haberleri manşetleri için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin. Sevdiğiniz sporlarla ilgili en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve ayrıca takip edebilirsiniz. Twitter’da @SkySportsNews En son güncellemeleri almak için.
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-union/news/12040/12650107/alex-cuthbert-ruled-out-of-wales-deciding-test-against-south-africa-due-to-shoulder-injury

SMM Panel PDF Kitap indir