Alberto Del Rio, kendisine ödeme yapmadığı için popüler promosyona dava açtı (Özel)


Alberto Del Rio, belirli bir terfiden memnun değil. Bu, çeşitli rolleri doldurması gereken bir terfi ve haritaya koyduğu iddia edilebilir. Sportskeeda Wrestling’e konuşan WWE Dünya Şampiyonu, eski işverenine dava açtığını açıkladı.

Alberto Del Rio son derece başarılı bir güreşçidir ve MMA’da yer almıştır. 2001 ve 2010 yılları arasında 14 MMA maçı yaptı ve 9-5 rekoru topladı. 2019’da efsane Tito Ortiz’e karşı bir kerelik bir galibiyet aldı ve kaybetti.

Bu kavga Combates Americas’ta oldu, şimdi Combates Global olarak bilinen. 2016-2017 yılları arasında terfi başkanıydı ve doldurması gereken birden fazla rolü vardı. Sportskeeda’dan Riju Dasgupta’ya konuşan Del Rio, Amerika Kıtası ile Mücadeleyi nasıl detaylandırdı üç yıl önce Tito Ortiz’e karşı verdiği mücadele için kendisine belli bir miktar ödemediği için dava açıldı:

“Yıllarca bir MMA şirketinin yayıncısıydım. Şirketin adı Combate Americas’dı. O şirket için çok şey yapardım. Başkan, büyükelçi ve aynı zamanda yayıncıydım. Çalışmıyorum. Artık o şirketle.Aslında onları dava ediyorum çünkü bana parayı ödemediler, paranın bir kısmı.Paranın geri kalanı Tito Ortiz’e karşı son dövüşümden bana borçlu oldukları için, onlara karşı bir davam var Her zaman söylediğim gibi, burada Amerika Birleşik Devletleri’nde sahip olduğumuz büyük hukuk sistemine güveniyorum.İnsanların adalete kavuşacağına inanıyorum ve umarım bu duruma gelince adaleti bulurum ve çalıştığım ve kazandığım parayı alırım. ” (1:30’dan 2:40’a kadar)

Videonun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz:

youtube kapağı

Alberto Del Rio, Combates Americas’a karşı adaletini sağlayabilecek mi?

Alberto Del Rio’nun Combates Americas/Global ile savaşması zor yasal aşamada. Ancak, Amerika Birleşik Devletleri’nin adalet sistemine inanıyor ve eski işverenine karşı zafer kazanacağından emin.

Stockton’ın olayı inanılmazdı. @CombateAmericas büyüyor ve büyüyor. Bu anı @TitoOrtiz’e ailemize hoş geldin demek için almak istiyorum. Nuestro evento en California fue muhteşem, sigue creciendo ile mücadele. Bana gustaría darle la bienvenida a Tito Ortiz a nuestra empresa

Dava (aracılığıyla WrestlingInc) sosyal medya hesaplarını devretmeme nedeniyle sözleşmeye aykırılık, sebepsiz zenginleşme ve dönüştürmeyi belirtir. Albero Del Rio, dövüş için üzerinde anlaşmaya varılan 250.000 dolarlık bir ödemeyi henüz almadığını iddia etti.

Ayrıca fatura gönderirken promosyon tarafından dikkate alınmadığını da belirtti.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız, lütfen YouTube’da Sportskeeda Wrestling’e atıfta bulunun ve transkripsiyon için bir H/T verin.


Randy Orton’ın babasına sakatlığını sorduk ve o hemen açıldı. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-alberto-del-rio-suing-popular-promotion-paying-exclusive?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel