AJ Styles, WWE kariyerine yansıyor


Eski WWE Şampiyonu AJ Styles, sonunda emekli olacağı için iyi hissettiğini belirterek başarılı güreş kariyerine yansıdı.

The Phenomenal One, WWE’de birden fazla şampiyonluk elde etti ve birkaç premium canlı etkinlik düzenledi. Ayrıca yüzüğü John Cena, Brock Lesnar, Randy Orton ve The Undertaker gibi isimlerle paylaştı. Şu anda WrestleMania 38: The Rated R Superstar, Edge’de başka bir efsaneyle karşılaşmaya hazırlanıyor.

Sportskeeda Wrestling’den Kevin Kellam ile konuşan AJ, kariyerinin alacakaranlığına girmekten bahsetti ve başardıklarından mutlu olduğunu belirtti:

“Eninde sonunda emekliliğimin yaklaştığını çok iyi hissettiğim bir noktaya geliyoruz. Çünkü pek çok harika adamla çok fazla harika maç yaptım, bu yüzden başarabilmen seni rahatlatıyor.” dedi Stiller. (02:12)

The Phenomenal One, WrestleMania’nın kendisi ve bir gün WWE’de yarışmayı hayal eden diğer süperstarlar için ne kadar önemli olduğunu açıklamaya devam etti:

“Yedi yıl önce bir WrestleMania anı yaşayacağımı bilmiyordum ve şimdi bunun yedi numara olacağını düşünüyorum. Ama bu benim için çok büyük, harika, WrestleMania. Herkesin yapabileceğinden daha büyük.” Düşünün, çünkü bu işin bir parçası olan çoğumuzun her zaman bir parçası olmak istediğimiz bir şey ve bu çok büyük dostum.” (02:28)

AJ Styles, WWE kariyerine yansıyor

AJ Styles, WrestleMania 38’de Edge ile yapacağı yaklaşan maçında

Edge 2020’de ring içi dönüşünü yaptığından beri, birçok hayran AJ Styles’ı onun yüzünü görmeyi çok isteyecekleri süper yıldızlardan biri olarak seçti. Rüya maçı nihayet “Tarihteki En Muazzam İki Gecelik WrestleMania”nın bir parçası olarak gerçekleşmek üzere.

Kevin Kellam ile konuşan AJ Styles, hayranlar için iyi bir performans sergileyeceğini belirtti:

“Bu sihire sahip olacağımıza %100 inanıyorum. Bana birçok şeyi hatırlatıyor… Nedenini söyleyemem, John Cena ve benim kimyamız çok iyi, ama aynı türden bir şeymiş gibi hissediyorum.” [chemistry] Edge ile, işe yarıyormuş gibi. Birçok yönden farklıyız ama düşüncelerimiz benzer.” (01:30)

AJ Styles ve Edge, WWE’nin en yetenekli süper yıldızlarından ikisidir ve her biri sayısız klasik maçta yarışmıştır. Bu, son hafızanın en çok beklenen maçlarından biri ve anında klasikler ve devasa gözlüklerle dolu bir ‘Mania’daki en büyük maçlardan biri olabilir.


Makaleden herhangi bir alıntı yaparsanız, lütfen YouTube videosunu ekleyin ve Sportskeeda Wrestling’e teşekkür edin.


Becky Lynch’e Seth Rollins’in WrestleMania’da kiminle karşı karşıya olduğunu sorduk. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-aj-styles-reflects-wwe-career?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın