AJ Brown bu akşam 10. Haftada MNF’de Commanders’a karşı mı oynuyor?


2022 NFL normal sezonunun 10. haftası, namağlup Philadelphia Eagles ve Washington Commanders arasındaki NFC Doğu hesaplaşmasıyla sona eriyor.

youtube kapağı

Eagles geniş alıcı AJ Brown, Perşembe günkü antrenmandaki sınırlı sayıda katılımcıdan biriydi. Sınır, bir sakatlıktan değil, daha çok dinlenmeden kaynaklanıyordu.

Kartallar ve Komutanlar için son yaralanma raporu. 👇

Brown, bu sezon dışında Tennesse Titans’tan Eagles’a takas edildi ve Eagles’ın umduğu her şey oldu. Yakalama başına ortalama 16,7 yarda iken 43 resepsiyon, 718 yarda, altı gol kaydetti. Brown, oynadığı oran ile bu sezon kolayca Pro Bowling oyuncusu olabilir.

Geniş alıcı bu gece oynayacak ve takımının yenilmezlik serisini uzatmasına yardımcı olmak için başka bir etkileyici performans sergilemeye çalışacak.

Philadeplhia Eagles’ın mükemmel bir sezon arayışı bu akşam Washington Commanders’a karşı devam ediyor

Philadelphia Eagles - Washington Komutanları
Philadelphia Eagles – Washington Komutanları

2022 NFL normal sezonunun 10. Haftasına giren Philadelphia Eagles, 8-0’lık ligin en iyi rekorunu elinde tutuyor. NFL’deki tek namağlup takım onlar.

Kartallar, Pazartesi gecesi Komutanları yenmek için ağır favoriler, ancak 10,5 puanlık bir farkı kapatmak piknik değilİşte burada @jenpiacenti bu NFC Doğu hesaplaşmasının bahis önizlemesi iletrib.al/p0Z6Kj0

Washington Commanders’a karşı bu akşamki maçta -10,5 puanlık ağır bir favori. İki takım bu sezonun başlarında 25 Eylül’de oynadı ve Eagles için deplasmanda 24-8 galibiyetle sonuçlandı.

Kartallar bir galibiyetle sezonda 9-0’a yükselir ve mükemmel bir normal sezon geçirmek için yedi galibiyet daha alırdı.

Eagles, Indianapolis Colts, Green Bay Packers, Tennessee Titans, New York Giants, Chicago Bears, Dallas Cowboys, New Orleans Saints ve yine New York Giants ile oynayacak.

“Kartallar kalan her maçta tercih edilecek. Programları bunu gerçekleştirmek için iyi sıralandı.” – @vinnieiyer bit.ly/3GdvTAO

Kartallar da muhtemelen kalan her maçta tercih edilecek.

Philadelphia, Detroit Lions, Minnesota Vikings, Washington Commanders, Arizona Cardinals, Dallas Cowboys, Pittsburgh Steelers ve Houston Texans’a karşı zafer kazandı.

Mükemmel sezonlar nadir olsa da (normal sezonda yalnızca iki kez oldu), Eagles’ın bunu gerçekleştirmek için meşru bir şansı var ve NFL tarihinde mükemmel bir normal sezon geçiren üçüncü takım olabilir.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Düzenleyen Jay Lokegaonkar
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/eagles-aj-brown-set-to-play-vs-commanders-on-mnf?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir