Air Jordan 2 Retro “Neutral Grey” ayakkabı nereden alınır? Fiyat, çıkış tarihi ve daha fazla ayrıntı keşfedildi


Air Jordan 2’nin Two 18, Shelflife, Titan, J Balvin, Nina Chanel Abney ve daha fazlasıyla çeşitli ortak lansmanlarını gerçekleştirdikten sonra, Jordan Brand şimdi bir sonraki yıl için hazırlanıyor.

En son ortaya çıkan Air Jordan 2 Retro “Neutral Grey” modeli, gelecek yıl Jordan Brand’in AJ2 kadrosuna katılacak.

Sneaker medya kuruluşları ZSneakerheadz ve Sole Retriever tarafından paylaşılan maketlerde gösterildiği gibi, bu AJ2 aynı adı taşıyan gri, siyah ve yelken makyajına sahip olacak.

Air Jordan 2 ayakkabısının yakında çıkacak olan “Nötr Gri” çeşidi, Jordan Brand’in 2023 spor ayakkabı lansmanlarının bir parçasıdır. Şu andan itibaren, bu ikinci silüet renk grubunun 6 Mayıs 2023’te ayakkabı pazarına girmesi bekleniyor.

Bu minimalist tasarımlar, yetişkin, ilkokul, okul öncesi ve yürümeye başlayan çocuk/bebek dahil olmak üzere tam aile boyutlandırma seçeneklerinde sunulacak.

İlk ikisi 185$ ve 140$’dan satışa sunulacak, sonraki iki boyut sırasıyla 85$ ve 65$’dan satın alınabilecek. Tüm bu bedenler, Nike ve iş ortağı Jordan Brand perakendecilerinin çevrimiçi ve çevrimdışı satış noktalarında bulunabilir.


Nike’ın Air Jordan 2 Retro ayakkabısı, yelken dokunuşları ve siyah tonlarla “Nötr Gri” makyajla gelecek

Yaklaşan AJ2 Neutral Gray renk grubuna daha yakından bakın (Instagram üzerinden görüntü/@zsneakerheadz)
Yaklaşan AJ2 Neutral Gray renk grubuna daha yakından bakın (Instagram üzerinden görüntü/@zsneakerheadz)

Bazıları 2022’nin Air Jordan 2 yılı olacağını iddia etse de kazanan 2023 olacak gibi görünüyor.

“Lucky Green”, “Craft” ve daha önce onaylanan çok sayıda düşük-top’a ek olarak, 23’ün ikinci çeyreğinde daha fazla çiftin piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Air Jordan 2, küçük değişikliklerle birlikte orijinal Air Jordan 1 Low “Nötr Gri”den tasarım ipuçları alıyor.

Michael Jordan’ın ikinci imza ayakkabısının kökeni ve hikayesi Jordan.com olarak:

“Air Jordan II’nin piyasaya sürülmesiyle ayakkabı sektöründe yeni bir dönem başlıyor. Michael Jordan’ın oyuna ustaca girişinin hemen ardından ve hesaplanmış bir hassasiyetle AJ II, uzun ve müreffeh bir ayakkabı hanedanının vizyoner temellerini attı.”

olarak devam etti:

“İtalya’da üretilen, sahte kertenkele derisi, şık çizgileri ve üzerinde swoosh olmayan ayakkabı, MJ’in yükselen stiline incelik katan zarif bir tasarımdı.”

Nike Air Jordan 2 Retro “Neutral Grey”が2023年夏にファミリーサイズ展開で発売予定 [ナイキ AJ2 エアジョーダン2 新色 ニュートラルグレー][DR8884-100 / DQ8562-100 / DQ8564-100 / DQ8563-100]uptodate.tokyo/nike-air-jorda…

Air Jordan 2 Retro “Neutral Grey”, 2023 için yepyeni ve temiz, beyaz, çimento grisi, yelken ve siyah renklerde sunuluyor.

İlk olarak 2010’da tanıtılan AJ 2 “Silver Anniversary”, yelken tabanlı süet yan paneli rugan yan panelle değiştiren bu çifte tarz olarak oldukça benziyor.

Üst kısmın geri kalanı beyaz deriden yapılmıştır ve ana vurgu rengi nötr gridir. Siyah ve gri renklerde sağlam kauçuk dış taban birimi görünümü tamamlar.


Gelecek yıl tanıtılacak olan gelecekteki Air Jordan 2 Retro “Neutral Grey” yorumu için tarihi kaydedin.

Seçtiğiniz boyuta bağlı olarak, fiyat her bir çift için 65 $ ile 185 $ arasında değişecektir. Jordan tutkunları, bu Air Jordan ayakkabılarını hem çevrimiçi hem de Swoosh mağazalarından ve diğer birkaç Jordan Markalı satıcıdan satın alabilecekler.

Bu AJ2 çiftlerini satın almayı planlayanlar, lansmandan haberdar olmak için Nike’ın resmi web sitesine kaydolabilirler.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/where-buy-air-jordan-2-retro-neutral-grey-shoes-price-release-date-details-explored?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir