AEW yıldızı Adam Cole, WWE efsanesiyle çalışmanın nasıl bir şey olduğunu açıklıyor


Adam Cole, AEW’de geçirdiği süre boyunca WWE efsanesi Christian Cage ile çalışma deneyiminden bahsetti.

Cole ve Young Bucks, Cage, Jungle Boy ve Luchasaurus ile geçen yıl Full Gear’da doruğa ulaşan destanlarıyla ünlü bir feuda girdiler. Christian’ın takımı o gece galibiyet golünü attı ve rekabeti başları dik olarak bitirdi.

İkili, Adam Cole’un eski dünya şampiyonuna karşı anıtsal bir galibiyet aldığı AEW Dynamite’ta geçen ay ilk kez tekler maçında karşı karşıya geldi. Birlikte çalıştıkları zamandan sonra Cole, Christian’a karşı iltifat etmekten başka bir şey değildi. Gazi ile yaşadıklarını anlattı Bozulmuş Açık Radyo:

Cole, “Christian’ın bir güreş dehası olduğu hakkında söyledikleri her şey doğru. O çok akıllı ve bu adamların çoğu gibi onunla çalışmak bir zevk. Yani evet, bence hayati. Onlar gibi adamlar olmadan AEW’nin nerede olacağını hayal bile edemiyorum.”

1 yıl önce bugün kariyerimi geri aldım. Dostum, 2021 çılgındı, 3 farklı şirket için 3 PPV ana etkinliğine katıldım ve bazı özel anlar yaşadım. Söyleniyor ki, @AEW kariyerimin geri kalanı için benim evim. Peki 2022’de ne istiyorum? Dünya, Chico ve içindeki her şey.

Christian, yılın başlarında WWE Royal Rumble’da nefes kesici bir dönüş yaptıktan sonra 2021’de All Elite Wrestling ile anlaştı. Edge’in eski etiket ortağı, “herkesi alt edeceğini” ilan etti ve hızla kartı tırmandı. IMPACT Dünya Şampiyonası için Kenny Omega’yı yendi ve Jungle Boy ve Luchasaurus’a akıl hocalığı yapmaya devam etti.


Adam Cole, AEW Dynamite’ta Dax Harwood ile karşılaşacak

Adam Asmaca Sayfası’ndan dünya unvanını alma konusundaki başarısız girişimlerinin ardından Cole, Owen Hart Foundation Turnuvasına odaklanacağını açıkladı. Çarşamba günü, çeyrek final maçında FTR’den Dax Harwood ile karşılaşacak.

Harwood, turnuvaya katılabilmek için kendi etiket ortağı Cash Wheeler ile bir savaşa katlanmak zorunda kaldı. Öte yandan Cole, Tomohiro Ishii, Yasak Kapı’dan geçen bir rakiple savaştı.

Her iki adam da son derece meşgul, çünkü turnuva dışında başka hedefler de belirlediler. FTR, hem ROH hem de AAA etiket unvanlarını elinde tutuyor ve AEW’de de gözlerini altına dikmiş durumdalar.

Bu arada Cole, Tony Khan’ın New Japan ortak promosyonlu etkinliği Forbidden Door’u, Undisputed Elite’in güreşe hakim olma niyetlerini belirtmek için kullandığından emin oldu. Owen Hart Foundation Turnuvasının ötesinde, geleceğin grup için ne getireceği belirsizliğini koruyor.


Kullanılan teklifler için lütfen bir H/T ve Sportskeeda’ya geri bağlantı ekleyin.


WWE neden bir sonraki Brock Lesnar’ı serbest bıraktı? WWE Hall of Famer’a sorduk tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-aew-star-adam-cole-explains-like-working-wwe-legend?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir