Adam Hose ve Chris Benjamin, Birmingham Bears’ı Vitality Blast’ta Northamptonshire Steelbacks’i geride bıraktı | Kriket Haberleri


Chris Lynn ve Saif Zaib, Northamptonshire Steelbacks’i 211-6’ya kovmaya yardım ediyor, ancak Birmingham Bears altı kaleyle kazandığı için toplamda yeterli değil; İngiltere’yi Yeni Zelanda’ya karşı yapılan üçüncü Testte çalışırken izleyin, Perşembe günü 10:00’dan itibaren Sky Sports Cricket’te canlı

Son Güncelleme: 22/06/22 22:31

Birmingham Bears'ın Adam Hortumu

Birmingham Bears’ın Adam Hortumu

Adam Hose ve Chris Benjamin, Birmingham Bears, Northamptonshire Steelbacks’e karşı yüksek skorlu bir karşılaşmada zaferle Vitality Blast North Group’un zirvesini sıkılaştırırken yarım yüzyılları geride bıraktı.

212’yi kovalayan Hose, 44 topun 63’ü ile çapa rolü oynarken, Benjamin, Alex Davies’in 18’den 42’yi geride bırakmasının ardından 31 teslimattan 58’i ile büyüleyici bir bitirici oldu.

Daha önce, Chris Lynn (59), şimdi 443 koşuyla Blast skor tablolarının zirvesine geri dönmek için gülünç formunu sürdürdü ve Saif Zaib 74’ünde olağanüstüydü – ancak altı küçük yenilgide yetersiz olduğunu kanıtladı.

Northamptonshire, ilk dört takımın hepsi tek bir puanla ayrılarak grubun zirvesine çıkma fırsatını kaçırdı – Derbyshire, Steelbacks ve Bears 14’te, Lancashire’ın bir arkasında.

Steelback’ler kurayı kazandı ve hiç düşünmeden, önce şimşekli bir dış saha ve parlak güneş ışığıyla eşleştirilmiş bir kemer sıkma hızlı atışında vurdu – her zaman minimum 200 ile.

Lynn, Wantage Road’daki koşu çetelesini ortalama 120 ile 361’e çıkardı, ancak başlangıçta başlamak için zaman aldı.

Hiçbir zaman alçalmamış gibi görünen altı üstü bir kare, Carlos Brathwaite’i midwicket sınırını temizlemek için şarj ederek muhteşem bir sürüşten önce onu harekete geçirdi.

Ben Curran, 72 sayılık açılış standını bitirmek için kütükleri üzerinde Brathwaite oynamadan önce bir dizi büyük düz vuruş yapmıştı.

Bu küçük kapı Lynn’i biraz yavaşlattı, ancak dördüncü ellisini 37 teslimatta beş vuruşta sahaya çıkardı.

Avustralyalı 52’de düştü ve kısa üçüncü adama dilimlemeden önce sadece yedi koşu daha ekledi.

Zaib, kariyerinin en iyi 92’sini başardığı önceki akşam kaldığı yerden devam etti.

12’de bir hayat kazandı – kasvetli bir saha gösteriminde ikinci bir düşüş – ve hemen dört-dört-altı kombosu ile aklından çıkardı ve tam atışın gözden kaybolmasıyla sona erdi.

Üçüncü T20 yarım yüzyılında 24 top olan Zaib, Craig Miles’ı 20 sayı aldığında yıktı, sekiz topa 28 koşu geldi ve ardından muhteşem bir uzun süreli yakalamaya düştü.

Steelback’ler altı sayı için 211’e ulaştığında – tarihlerindeki sekizinci en yüksek skor, ancak 2022’de bu sahadaki dördüncü en büyük skoru – 39 koşunun yağmalanması ve üç kalenin alınmasıyla son üç overin tamamı eylemdi.

Bu nefes darlığı, Paul Stirling’in Tom Taylor’ın 21 sayı atışını – ki bu da altıyı uzatmalı ve bacaksız olmak üzere – İrlandalı bir sonraki maçın ilk topunu atmadan önce devam ettirdi.

Amstelveen'deki üçüncü ODI maçında İngiltere'nin Hollanda'yı 3-0 mağlup ettiği maçta öne çıkan anlar.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Amstelveen’deki üçüncü ODI maçında İngiltere’nin Hollanda’yı 3-0 mağlup ettiği maçta öne çıkan anlar.

Amstelveen’deki üçüncü ODI maçında İngiltere’nin Hollanda’yı 3-0 mağlup ettiği maçta öne çıkan anlar.

Ben Sanderson, Rob Yates’in dövüldüğü ve kefaletini bozduğu, ancak baskı Taylor’ın Sam Hain’i öne geçirmesinin yolunu açmadan önce, sadece bir koşuya çıkan ikinci maçında tekrar vurdu.

Davies ve Hose, oyunu ziyaretçilerin elinde sıkıca sallamakla tehdit eden 69 kişilik bir ortaklıkta özellikle kesme ve sürüşte güzel bir şut oyunu sergilediler.

Ancak Freddie Heldreich’ten arka arkaya altı vuruş yaptıktan sonra, Davies açgözlü oldu ve üçüncüsünü yavaş yavaş süpürmeye çalışırken boğuldu, bu sefer kütüğe zarar verdi.

Koşu oranları birbirine yaklaşırken, Benjamin ikisi mesafeye, diğeri zemin boyunca olmak üzere üçlü bir süpürme ile devam ederken, Hose ellisini altıyla çekti.

Benjamin’in ellisi 28 topla geldi – ve dört maksimum dahil – çift, Ayıları çizgiyi aşmak için 100’ü koyduğunda, yedi topla yedek olarak en yüksek başarılı kovalamacalarını tamamladılar.

İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki üçüncü LV= Sigorta Testini Headingley’den izleyin, Perşembe günü saat 10.00’dan itibaren Sky Sports Cricket ve Sky Sports Ana Etkinliğinde canlı olarak izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12638785/adam-hose-chris-benjamin-fire-birmingham-bears-past-northamptonshire-steelbacks-in-vitality-blast

Yorum yapın

SMM Panel