Adam Azim, yaz aylarında hafif hesaplaşma üzerine görüşmeler devam ederken, Rylan Charlton’a karşı büyük bir adım atmaya hazırlanıyor | Boks Haberleri


Organizatör Ben Shalom, Adam Azim’in jilet gibi keskin becerilerini bu yaz Rylan Charlton ile patlayıcı hafif bir hesaplaşmada test edeceğini söylüyor.

19 yaşındaki oyuncu, profesyonel rekorunu 4-0’a çıkarmak için art arda üç çarpıcı nakavt zaferi elde etti ve en son Mart ayında Wembley Arena’da Connor Marsden’ı havaya uçurdu.

Azim’in performansları, onu hızlı bir şekilde şampiyonluk yarışına sokma çağrılarına yol açtı ve tehlikeli Charlton ile bir maç, şüphesiz Slough savaşçısının kariyerinin şimdiye kadarki en zorlu sınavını verecek.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Azim, dramatik bir duruş zaferini bir ters takla ile kutladı

Sky Sports News’e konuşan Shalom, “Onu hızlı takip etmek cezbedici” dedi. “Shane McGuigan onu tutmak istemiyor.

“O çok yetenekli bir dövüşçü, bu aşamada neredeyse insanları kurtarmak için mücadele ediyor. Onu geride tutmak için bir sebep olduğunu düşünmüyorum.

“Onun için Rylan Charlton dövüşüne bakıyoruz. Bunun iyi bir dövüş olduğunu düşünüyoruz, bu aşamada onun için iyi bir adım.”

Charlton’ın en son çıkışı, Nisan ayında Boxxer’ın hafif sıklet turnuvasında geldi ve 29 yaşındaki şampiyon Dylan Cheema’ya dar puanlı bir yenilgiden önce final yolunda etkileyiciydi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Rylan Charlton’ın Boxxer Serisindeki yıkıcı zaferini izleyin

Charlton ayrıca geçen yıl Florian Marku ile ‘Arnavut Kralı’nı deviren ve sonunda geç bir duraklamaya yenik düşen heyecan verici bir çatışmaya da dahil oldu.

Shalom, “Bu dövüş için Rylan’a tekrar bir teklifte bulunacağız,” diye ekledi. “Açıkçası Boxxer serisinden heyecan verici bir dövüşçü.”

Azim’in Ramazan’ın ardından idmanlara devam etmesiyle Şalom, dövüşçüsü için yıl sonuna kadar ilk profesyonel unvanını kazanmayı umuyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Boxxer Serisi finalinde Charlton’ın Dylan Cheema ile nefes kesen savaşının önemli anları

Şalom, “Adem Ramazan’dan çıkıyor ve sonra gitmeye hazır olacak” dedi.

“Takımının çoğu daha önce böyle bir şey görmedi ve şimdiye kadar gördük ki, her adım attığında bununla başa çıkıyor ve kariyerinin henüz çok başında.

“Bu yıl bazı büyük kavgalar var ve muhtemelen yıl sonuna kadar çok, çok hızlı bir şekilde unvanlara geçecek.”
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12609915/adam-azim-set-for-major-step-up-against-rylan-charlton-as-talks-continue-over-lightweight-showdown-in-summer

Yorum yapın