Adam Azim, rakibi Anthony Loffet’a saygı göstereceğine söz veriyor, ancak fırsat bulur bulmaz onu bırak | Boks Haberleri


Organizatör Ben Shalom, Adam Azim’in zirveye giden yolculuğunda geri durmasına gerek olmadığını söylüyor.

Henüz 20 yaşında olan bir dövüşçü için Azim’in dünyanın tüm zamanına sahip olması gerekir. Ancak yükselen beklenti acele etmeye hazır. Devin Haney gibi daha 23 yaşında bir dövüşçüyü hafif sıkletin tepesinde görüyor ve o seviyeye ulaşmak istiyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Sky Sports’tan Johnny Nelson, Azim’in sporda bir süperstar olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor

Shalom, “Kesinlikle motivasyon ama biraz hayal kırıklığı hissediyorum” dedi. Gökyüzü Spor Haberleri.

“O bu parantez içinde konuşulmak istiyor ve sanırım 12 ay sonra onun hakkında o parantez içinde konuşacağız.”

Oraya ulaşmak için hızlı bir şekilde hareket etmesi ve Cumartesi günü canlı yayında olması gerekiyordu. Gökyüzü sporlarıKariyerinin ilk 10 rauntluk maçında Belçikalı Anthony Loffet ile eşleşecek.

Canlı Dövüş Gecesi

25 Haziran Cumartesi 19.00

Ancak organizatörü, mücadelenin bu kadar uzun sürmesini beklemiyor.

“Her adım attığında, onları yere seriyor. Uzaklaştığını görmeyi çok isterim. Test edildiğini görmeyi çok isterim. Bu dövüşü beklediğimi söyleyemem. Sanırım göstereceğini düşünüyorum. Shalom, ne kadar hızlı olduğunu, ağırlıkta ne kadar güçlü olduğunu bize bir kez daha gösterdi” dedi.

“Bu kiloda müthiş. Orta sıkletlerle antreman yapıyor. Orta sikletlerle büyük, büyük güçle antreman yapıyor ve bununla uğraşıyor.”

Azim bu beklentiyi paylaşıyor. Son dövüşünde Conner Marsden’ı hızlı bir şekilde durdurdu ve bunu Loffet’a karşı tekrar yapabilirdi.

“O atışı zorlamadım [against Marsden]. O atış az önce geldi. Ona vurduğum fırsatı gördüm ve düştü. Bu cumartesi dövüştüğümde, o atış tekrar gelirse ya da üzerine düştüğümde herhangi bir fırsat olursa, o zaman açıkçası düşeceğini düşünüyorum” dedi.

Yine de, gerekirse 10 tur için kendini hazırladığına söz veriyor. Azim, “Baskı değil. Müsabakalarda 10 ila dört raunt yapıyorum” dedi. “Her türlü tura uygun olduğuma inanıyorum. Hazırım.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Sky Sports boks başkanı Adam Smith, Azim’i neler beklediği konusunda heyecanlı

Perşembe günkü halka açık antrenmanda Loffet ile yüz yüze geldi.

“Gözlerine baktım, yüzüne orada olduğumu, kazanmak için orada olduğumu gösteriyorum. O da kazanmak için orada, bunu unutma. Rakibine saygısızlık edemezsin. Rakibine de saygı duymak zorundasın çünkü onlar burada. Tüm rakiplerime saygı duyuyorum çünkü çok iyi dövüşçüler. Savaşmak için gönderilen tüm rakiplere saygı duyuyorum” dedi.

“Bu benim yolculuğumun başlangıcı, birçoğunun ilki” diye devam etti.

“Ne zaman gelirse, kariyerimde oraya çıktığımda dünya çapındaki rotayı almaya hazır olup olmadığımı görelim. Ama şu anda cumartesi gecesi ve üzerinde çalışmam gereken şey bu.”

Adam Azim, Sam Eggington – Przemyslaw Zysk, Karriss Artingstall’ın ilk profesyonel karşılaşmasını ve daha fazlasını Sky Sports Action ve Sky Sports Ana Etkinliği’nde yarın 19:00’dan itibaren canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12639329/adam-azim-promises-to-show-opponent-anthony-loffet-respect-but-drop-him-as-soon-as-he-gets-the-chance

Yorum yapın

SMM Panel