Adam Azim: Amir Khan, Dylan Cheema’nın nefes kesen stopaj zaferinden sonra karşılaşması için süper hafif aday istiyor | Boks Haberleri


Amir Khan, Cumartesi gecesi Anthony Loffet’e karşı 66 saniyelik muhteşem galibiyetinin ardından Adam Azim’i Dylan Cheema ile dövüşmeye çağırdı.

İngiliz boksunun en etkileyici umutlarından biri olan Azim, hızlı adımlar atıyor ve bu hafta sonu Coventry’de bir başka önemli finiş elde etti.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Adam Azim, Anthony Loffet’i ilk turda durdurdu ve bir yaz marşı ve Cristiano Ronaldo’nun ünlü ‘siuuu’ kutlamasıyla kutladı.

Khan’ın ayak izlerini takip etmek istiyor ve Khan’ın kendisi, Azim’in dövüşmesi için yükselen başka bir boksör Dylan Cheema’yı belirledi. Cheema, Skydome Arena’da Azim ile aynı ağırlıkta ve aynı faturada kutulandı ve Khan, ikisini heyecan verici bir iç hesaplaşmada kafa kafaya görmek istiyor.

“Bulman gerek [Azim’s] sonraki rakip. Onun için kimi bulacaksın? Zor olan bu çünkü herkesi bayıltıyor. Önüne konan herkesi patlatıyor” dedi Khan. Gökyüzü sporları.

“Belki Cheema dövüşü onun için iyi bir dövüştür. Bence bu muazzam bir dövüş olur. Conor Benn, Joe Cordina gibi en iyi adamlara karşı idman yapıyor, onlara karşı iyi iş çıkardığını duydum. Çok özel biri. Çok ileri gidecek.” “

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Amir Khan, son dövüşünden hemen önce Azim’in soyunma odasını ziyaret etti.

Azim, “Bu dövüşü çok isterim” diye yanıtladı. “Bu dövüşü seviyorum. Cheema isterse, alabilir, bu ona kalmış. Kendi yoluna gitmek istediğini biliyorum. Aferin ona ama açıkçası bu dövüşü çok isterim, Cheema’yı umursamıyorum. “

Khan’ın Azim’in geleceği için yüksek beklentileri olduğunu belirterek, “Bence birkaç yıl içinde İngiltere’den çıkan en genç dünya şampiyonlarından biri olabilir.”

BEN SHALOM...S BOXXER ATILIM PROMOSYONU .SKYDOME ARENA COVENTRY 25/06/2022.PIC LAWRENCE LUSTIG.VACANT WBC GENÇ Kıtalar Arası SÜPER HAFİF ŞAMPİYONA.ADAM AZIM v ANTHONY LOFFET
Resim:
Adam Azim, Cumartesi günü Coventry’de Anthony Loffet için fazla hızlı, fazla güçlü ve fazla iyiydi.

Khan, “22 yaşında bir dünya şampiyonluğu kazandım, bence bunu 20, 21 yaşında yapabilir. Bakalım hiç bilmeyeceksin,” diye devam etti Khan.

“Soyunma odasında onu görmeye gittiğimde çok rahatlamış ve rahatlamıştı. [young prospects] o kadar sert vur, o kadar hızlı hareket et ve o hıza sahip ol. Kendine çok güveniyor, hızı var, gücü var, bir dövüşçünün ihtiyaç duyduğu her şeye sahip. Sadece beş dövüşü arka arkaya nakavt oldu. O çok özel.”
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12640515/adam-azim-amir-khan-calls-for-super-lightweight-prospect-to-face-dylan-cheema-after-stunning-stoppage-victory

SMM Panel PDF Kitap indir