Acun Ilıcalı’dan Sergen Yalçın’a yanıt

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Şampiyonlar Ligi’ndeki Borussia Dortmund maçının açık kanalda yayınlansın çağrısına TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’dan cevap geldi. Ilıcalı, “Hocam Beşiktaşlı taraftarın mutlu olmasını istiyor. Keşke elimde bir sihirli değnek olsa. Nasıl destek edeyim?” dedi.

Acun Ilıcalı'dan Sergen Yalçın'a yanıt

Medya patronu Acun Ilıcalı, Haber Global’de yayınlanan Az Önce Konuştum programına konuk oldu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın Dortmund maçının TV8’de yayınlanmasına ilişkin talebine ilişkin soruya Ilıcalı şu şekilde karşılık verdi:

“Hemen insanların istekleri olabilir. Bu konuda saygısızlık yapmayayım. Sergen Yalçın musibet bilmeyen kötülük düşünmeyen ve bana tarafından de işinde geldiği yere azıcık da geç gelmiş olan bir dostum. Sergen’in bugünkü ricası kendi gönlünden gelen bir arzu. Takviye var yardım var yani. Ben de kafamdan geçirsem şu oyuncu oyuna girsin desem Sergen hayata geçirebilir mi? Şampiyonlar Ligi baştan sona BJK transfer aldı. Bu para nereden geldi? Yayınlama haklarından. Bizim Şampiyonlar Ligi’ne verdiğimiz paralar zaten kulüplere gidiyor. Benim Fenerbahçe ve Galatasaray camiası ile de aram iyi. Hemen BJK için bunu yapsak öteki kulüplerin taraftarı demez mi bizim maçlar nerede diye? Hadi bir maçı yayınladık! İkinci maç ne olacak? Değişik maç da ne olacak? Hocam Beşiktaşlı taraftarın mutlu olmasını istiyor. Keşke elimde bir sihirli değnek olsa. Nasıl takviye edeyim?”

Şampiyonlar Ligi’nin yayınlama haklarını bölge Acun Ilıcalı’ya çağrıda yer alan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Dortmund maçının şifresiz yayımlanması teklifinde bulunmuştu.

Yalçın, “Tüm ülkenin bu maçı izlemesini isterim. Biz ülkemizi temsilcilik ediyoruz. Alacağımız puanlar ülkemiz için çok kayda değer olacak. Acun’dan rica etmek lazım illaki. Ben öncülük edeyim, kanalı aç, herkes izlesin. Bir seferlik böyle bir şey yapabilirsin. TV8’den verebilir tüm halka” ifadelerini kullanmıştı.

Yorum yapın