Açık de France: Rasmus Hojgaard kontrolü ele geçirdi ve Le Golf National’da altı vuruşta öne geçti | Golf Haberleri


Hojgaard hafta sonuna Paul Barjon’un 15 altı ve altı farkıyla giriyor; Robert MacIntyre yedinci sıradayken, Patrick Reed atışı kaçırıyor; Cumartesi günü saat 12.30’dan itibaren Sky Sports Golf’teki kırmızı düğme ile canlı izleyin

Son Güncelleme: 23/09/22 18:49


Le Golf Ulusal Albatros Sahasında Open de France'ın ikinci gününden itibaren aksiyonun en iyileri.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Le Golf Ulusal Albatros Sahasında Open de France’ın ikinci gününden itibaren aksiyonun en iyileri.

Le Golf Ulusal Albatros Sahasında Open de France’ın ikinci gününden itibaren aksiyonun en iyileri.

Rasmus Hojgaard, Le Golf National’da altı şutluk bir orta yol üstünlüğü elde ettikten sonra Cazoo Open de France’da yakalanan adam olmaya devam ediyor.

Ryder Cup umutlusu, Cuma sabahı etkileyici bir ikinci tur 65 ile 62’ye eşit olan parkurunu takip etti ve 15’e geçmek ve kovalayan sürüden kurtulmak için yedi birdiyi yalnız bir bogey ile karıştırdı.

Hojgaard’ın kulüp binası hedefi, beraberliğin yarısındaki herhangi bir oyuncudan sekiz şut daha iyiydi, ancak kariyerinin çoğunu PGA Tour’da geçirmiş olan Fransız Paul Barjon, 68’in üç altında bir sayı yayınladığında fark altıya kapandı. dokuza inin.

Hojgaard, “Kurs hala zor oynuyor, bugün yine çok iyi oynadım.” Dedi. “Çok fazla yeşile çarptım, kendime çok şans verdim. Ucubeleri az çok uzak tuttum, bu yüzden iyi.

Rasmus Hojgaard dördüncü DP Dünya Turu unvanını kovalıyor

Rasmus Hojgaard dördüncü DP Dünya Turu unvanını kovalıyor

“Son birkaç turnuvada çok fazla kuş yaptım ama çok fazla öcü ya da daha kötüsü yaşadım. Orada çok iyi şeyler olduğunu biliyordum, sadece dört turda gerçekleştirmem gerekiyordu.”

Arka dokuzdan başlayarak, Hojgaard beş ardışık par ile açıldı ve 15’inden itibaren üç ardışık birdie’yi takip ederek ilk olarak dörtte bir atış yapmak için 15 fitten delindi.

Canlı DP Dünya Turu Golf

25 Eylül 2022, 12:30

canlı

Hojgaard, beş ayaktan beşincide eşit olarak tasarruf etmek için kaçırdığında, sadece sonraki iki deliğini bir araya getirmek ve beşinci par-dokuzuncudan yararlanarak etkileyici bir tura daha imza atmak için bugüne kadar haftanın tek umacısını attı.

Barjon, son beş deliğinden üçünü 66 yaş altı bir skorla izleyen George Coetzee’nin önünde tek başına ikinci sıraya geçmek için 14. sırada 60 metrelik bir kartal yerleştirirken, Alexander Bjork ve Antoine Rozner yedide dördüncü sırayı paylaşıyor. altında.

Geçen haftanın DS Automobiles İtalyan Açık galibi Robert MacIntyre, 70’in altında bir kart gördü ve onu, vatandaşı Grant Forrest ve Belçika’dan Thomas Pieters’ın da dahil olduğu beş altı gruba taşıdı.

İngiliz üçlü Alex Fitzpatrick, Jordan Smith ve Dale Whitnell, Galler’den Jamie Donaldson ile birlikte dört altı grupta yer alırken, Patrick Reed 73 ve 72. turların ardından kesimi kaçırdı.

Cazoo Open de France’ı hafta sonu boyunca Sky Sports’ta canlı izleyin. Canlı yayın Cumartesi günü saat 12.30’dan itibaren Sky Sports Golf’teki kırmızı buton ile devam ediyor.




Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12704048/open-de-france-rasmus-hojgaard-takes-control-and-opens-up-six-shot-lead-at-le-golf-national

SMM Panel PDF Kitap indir