“Abdullah Avcı’da İstanbulspor’un emeği çok fazla”


"Abdullah Avcı'da İstanbulspor'un emeği çok fazla"

Avcı maçında oyunda ilk maçna, “Sezonallanmalar kolay olabiliyor. Kazanabilmek için ilk kez benzer durumdaydık. çok fazla çıkışlar, çıkışlar, oyunlarında daha baskın olmamız. sözleryle başladı.

İstanbulspor - Trabzonspor: 0-2

İstanbulspor – Trabzonspor: 0-2

Teknik değerlendirmesinde, “Rakip 5’li, 4’lüye döndü. İstanbulspor’un çok güzel bir oyun var. Geçen sezon duran topta alan savunması gol ise yemeyen bir takıma duran. Taç atışlarına, duran toplara toptan 2 gol attık. ” kullanılır.

Takımının performansından memnun olarak belirteç Avcı, “Oyunculardan çok memnun. Performanslar tartışılır ama iyi seviyede olacaklar. Cuma günü oyun içyeceğimiz maçta bu senenin ilk saha maçında desteklerini, enerjilerini yeni yazarkensinler. Cuma akşamı bu kadar taraftarın hikayede olması.” diye konuştu.

Ünlü sanatçı merhum Kazım Koyuncu ile ilgili anekdot’ Avcı, “2004/05 galiba, yanlış hatırlamıyorsam, İstanbul’a karşı tarafımız maçı burada izleyen Kazım Koyuncu da izlemişti. Onu anmışız.” kullanılır.

Eski kulübün İstanbulspor’da bulunduğum dönemde benimn yerien bölümden teknik adam, “İspor’un için ayrı var. 8.5 sene İstanbul. Avcı gözden varsa İstanbulspor emeği çok.” açıklamasını yaptı.

Avcıim’in sonunda ise, “Bizim var. 2 oyuncu yetiştirmeler hazırladık. Bilgiye zaten açımız. inanarak noktaladı.


Kaynak : https://www.cnnturk.com/spor/futbol/abdullah-avcida-istanbulsporun-emegi-cok-fazla

SMM Panel PDF Kitap indir