Abdullah Avcı: İlk maçlar zor maçlardır


Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcıspor’un görüşmesi 2-0 kazanda gerçekleşti.

Avcı, “Bugün ilk yarıda oyunu koparabilirdik. Özellikle Süper Kupa’da taç ve duran top organizasyonlarımız var. Bazen her şeyi doğru yapar ama birlikte biter. İki haftadır topla maçı çözüp sizi alabiliyoruz. Oyuncularım ne verirsem yapmaya çalışmıyorlar. Önemli olan da bu, oyuncularıma teşekkür ediyorum. Yoğun bir şekilde bir hale gelmek Kupa çok fazla aramaksızın ve lige hazır olmak kolay olmuyor. İkitır gol yemeden devam ediyoruz.” diye konuştu.

Marek Hamsik’in sahip olmanın planlarını nasıl bir oyun var, Hamsik’ başka bir oyunun var. Başka bir hikayemizde yazabiliyoruz. Bir B planı cebimizde stoper eksiğimiz yatırımlık ve problemsiz bir isteklerimiz var. Aktarımı sağ devam ediyoruz. cevap verdi.

İstanbulspor’un kendi kariyeri için çok önemli bir kulüp olduğunu söylüyor.

Avcı, “2004-2005 Kazım Koyuncu’nun oğlu maç da bustatta İstanbulspor-Trabzon maçıymış. Trabzonspor için ne anlam ifade eder. Onu da anmış ama Belki burada yok zaman Trabzon trib içinde.” dedi.

Bu sezon başlayacak rezerv lig ile ilgili de açıklamalarda Avcı, şunları kaydetti:

“2010-2011’de milli takımdayken rezerv ile çok çalışmam olsaydı. Ben U-19 takımıyla zaten oyun planı.lik olması gerekir.

Yeni mesajını da veren Avcı, “Futbolun iyileştirme gücü herkese iyi geliyor. Saygı, sevgi ve fair playin olduğu, beğenilen konuşulmadığı bir sezon diliyorum.” kullanımları.


Kaynak : https://www.ntv.com.tr/sporskor/abdullah-avci-ilk-maclar-zor-maclardir,7jqGJHz1Hk2TsMkeboyN0Q

SMM Panel PDF Kitap indir