ABD Açık: Rory McIlroy, Justin Thomas tarafından ‘PGA Turu için en iyisini yaptığı’ için övüldü | Golf Haberleri


“Bence ondan daha iyi davranan, daha alçakgönüllü davranan ve yaptıklarına ve kim olduklarına dair daha temelli kimse yok”; Justin Thomas, ABD Açık öncesinde Rory McIlroy’u övüyor; Perşembe günü saat 13:00’ten itibaren tüm aksiyonları Sky Sports Golf’te canlı izleyin

Son Güncelleme: 13/06/22 21:56pm


Justin Thomas, LIV Golf ile ilgili son gelişmelerden dolayı üzgün olduğunu söyledi ve PGA Tour'da oynamaya devam etme arzusunu yineledi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Justin Thomas, LIV Golf ile ilgili son gelişmelerden dolayı üzgün olduğunu söyledi ve PGA Tour’da oynamaya devam etme arzusunu yineledi.

Justin Thomas, LIV Golf ile ilgili son gelişmelerden dolayı üzgün olduğunu söyledi ve PGA Tour’da oynamaya devam etme arzusunu yineledi.

Justin Thomas, son haftalarda PGA Tour’da gösterdiği liderlik için Rory McIlroy’u övdü.

McIlroy, geçen hafta St.

Kuzey İrlandalı, oyuncuların neden geçiş yaptığını anladığını söyledi, ancak yalnızca nakit peşinde koşmanın tehlikeleri konusunda uyardı ve PGA Tour’un isyancıları askıya almakla doğru olanı yaptığını söyledi.

Ayrıca Pazar günü Thomas’ın üçüncü sıraya yerleşmek zorunda kaldığı Kanada Açık’ı kazandıktan sonra LIV Serisinin CEO’su Greg Norman’a bir tokat attı.

Rory McIlroy, Kanada Açık'ta 21. şampiyonluğu ile Norman'ın PGA Tour galibiyet sayısını aştıktan sonra LIV Golf CEO'su Greg Norman'a bir kazma yaptı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Rory McIlroy, Kanada Açık’ta 21. şampiyonluğu ile Norman’ın PGA Tour galibiyet sayısını aştıktan sonra LIV Golf CEO’su Greg Norman’a bir kazma yaptı.

Rory McIlroy, Kanada Açık’ta 21. şampiyonluğuyla Norman’ın PGA Tour galibiyet sayısını aştıktan sonra LIV Golf CEO’su Greg Norman’ı kazıyor gibi görünüyordu.

Geçen ay PGA Şampiyonasını kazanan 29 yaşındaki Thomas, birçok oyuncunun, sonuç olarak şu anda 21 PGA Tour zaferi kazanan 33 yaşındaki oyuncuya hayran olduğuna inanıyor.

15 PGA Tour kazandığını iddia eden Thomas, “Bence daha iyi davranan, daha alçakgönüllü davranan ve yaptıkları ve kim oldukları konusunda ondan daha temelli kimse yok” dedi.

“Umarım [the guys look up to him]. Benden çok daha fazlasını başardığını biliyorum. Daha uzun süredir burada. Daha başarılı oldu.

Kuzey İrlandalı Kanada Açık'ı kazandıktan sonra Thomas McIlroy'a sarıldı

Kuzey İrlandalı Kanada Açık’ı kazandıktan sonra Thomas McIlroy’a sarıldı

“Bir çaylak olduğumu ve Jüpiter’e taşındığını hatırlıyorum ve o Bear’s Club’daydı. Olduğum kişi olmak, öğrenmek istemek, yanına gidip, hey, bir ara oynamayı çok isterim, kendimi tanıttım, ve istediği zaman bana numarasını verdi ve bir şekilde anlaştık.Çok benzer kişilikleriz.

“Benim için kesinlikle diğer insanların onun gibi birine bakmaları gerektiğini düşünüyorum. Bazı yönlerden yapıyorum. Kesinlikle onun hala bir rakip olduğu başka yönler ve yenmeye çalıştığım biri var, ama hala birçok şey var. bir lider olarak gerçekten çok iyi yapıyor ve bence o da benim gibi çok dürüst.

Canlı ABD Açık Golf

16 Haziran 2022, 13:00

canlı

“Burada oturup bir PC’ye cevap vermeyeceğim ya da belki belirli bir kalabalığı memnun etmek için bir şey söylemeyeceğim. Belli bir şekilde hissediyorsanız, bunu söylemeniz gerektiğini düşünüyorsunuz.

“Yaptığı şey bu ve bunu en iyi nedenlerle yapıyor ve PGA Tour için en iyisi olacağını umuyor.”

Thomas, Mayıs ayında ikinci PGA Şampiyonasını kazandı

Thomas, Mayıs ayında ikinci PGA Şampiyonasını kazandı

‘Yaptığın işi sevmek zorundasın’

Thomas’tan ayrıca gelecekte PGA Tour’da oynamayı hayal eden genç golfçüler için tavsiyesi istendi.

Dedi ki: “Bence en iyisini babam söyledi. Sadece onunla sadece golfle ilgili değil, dünyada olan her şey hakkında konuşuyordum. Yani, babam çok eski kafalı biri, sadece çalışmayı severdi. Bir kulüp uzmanı olarak haftada 80 saat çalışırdı ve sabah arabaları indirirdi, öğleden sonra dükkanı kapatırdı ve ilk söyleyen o olurdu, “Hiç para kazanmadım” der. , ama sadece çalışmayı seviyorum.

“Yaptığın şeyi sevmek zorundasın, temelde söylediğim şey bu. Yaptığın şeyi gerçekten sevmezsen veya bundan zevk almazsan, sahip olduğun para miktarı – yine de mutsuz olacaksın, yine de bundan zevk almayacaksın.

“Daha büyük bir evde veya daha güzel bir arabada mutsuz olsanız da, bu mutlaka hayatınızın daha iyi olacağı anlamına gelmez.

“Bence gençler ve büyüyen herkes için çok önemli olan şey, bu konuda tutkulu olmanız ve doğru sebepler için oynamanız ve sadece daha iyi olmak ve bunun için çabalamak ve bunun üzerinde çalışmaya devam etmek istemeniz.”

Thomas, PGA Tour'a sırt çeviren ancak bunu yapma özgürlüğüne sahip olduklarını kabul edenlerle ilgili hayal kırıklığını dile getiriyor

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Thomas, PGA Tour’a sırt çeviren ancak bunu yapma özgürlüğüne sahip olduklarını kabul edenlerle ilgili hayal kırıklığını dile getiriyor

Thomas, PGA Tour’a sırt çeviren ancak bunu yapma özgürlüğüne sahip olduklarını kabul edenlerle ilgili hayal kırıklığını dile getiriyor

ABD Açık ‘bir eziyet’

Thomas, bu hafta Brookline’daki The Country Club’da ABD Açık’ta oynarken üçüncü büyük şampiyonluk için mücadele etmeyi dört gözle bekliyor, ancak önünde zor bir hafta olduğunu kabul ediyor.

“ABD Açık’ın bir eziyet olduğunu her zaman bilirsiniz” diye ekledi. “İşte bu yüzden seviyorum. Sanırım bu yüzden birçok erkek onu seviyor. Senede göre daha fazla oynadığınız yılın birkaç zamanından biri ve par iyi bir puan. Topu sürmek bu hafta çok önemli olacak

“Bence, özellikle ABD Açık olmak üzere her büyük ligde olduğu gibi, çabalamak ve kurtarmak ve bu vuruşları eşit yapmak bir tür ivme oluşturucu olabilir.”

ABD Açık: Rory McIlroy, Justin Thomas tarafından 'PGA Turu için en iyisini yaptığı' için övüldü | Golf Haberleri

En iyi fiyatları alın ve Birleşik Krallık ve İrlanda genelinde 1.700 kurstan birinde bir tur rezervasyonu yapın
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12633429/us-open-rory-mcilroy-praised-by-justin-thomas-for-doing-the-best-for-the-pga-tour

SMM Panel PDF Kitap indir