Aaron Rodgers: Green Bay Packers oyun kurucusu, Tennessee Titans’a yedide altıncı mağlubiyete rağmen sezonun ‘bitmediğini’ söyledi | NFL Haberleri


Aaron Rodgers ve Green Bay Packers, Perşembe gecesi Tennessee Titans tarafından 27-17 yenildiler ve sezonda 4-7'ye düştüler.

Aaron Rodgers ve Green Bay Packers, Perşembe gecesi Tennessee Titans tarafından 27-17 yenildiler ve sezonda 4-7’ye düştüler.

Aaron Rodgers, Perşembe gecesi Tennessee Titans’a karşı yedi maçta altıncı mağlubiyet almasına rağmen, Green Bay Packers’ın playoff peşindeki yenilgisini kabul etmeyi reddediyor ve sezonlarının “bitmediğini” vurguluyor.

Packers, Titans’a 27-17 mağlup oldu ve onları sezonda 4-7’ye ve kendi liglerinde Minnesota Vikings’in (8-1) gerisine düşürdü.

Bir Wild Card rıhtımı hala mümkün olabilir, ancak San Francisco 49ers (5-4) şu anda NFC’de yedinci ve son sırayı işgal ediyor ve Green Bay muhtemelen kendilerine sezon sonrası bir yer sağlamak için kalan altı maçın hepsini kazanmak zorunda.

Green Bay Packers 2022 sezonu

Hafta Rakip Sonuç
Bir @ Minnesota Vikingleri L 7-23
İki Chicago Bears’a karşı W 27-10
Üç @ Tampa Körfezi Korsanları W 14-12
dört New England Patriots’a karşı W 27-24 (Uzatma)
Beş vs New York Giants (Londra) L 22-27
Altı New York Jets’e karşı L 10-27
Yedi @ Washington Komutanları L 21-23
Sekiz @ Buffalo Faturaları L 17-27
Dokuz @ Detroit Aslanları L 9-15
On Dallas Kovboylarına Karşı W 31-28 (Uzatma)
onbir Tennessee Titans’a karşı L 17-27

Rodgers, maçtan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, “Potansiyelimize kadar oynamalıyız” dedi. “Potansiyelimize uygun oynarsak son altı maçımızı kazanabiliriz. Bundan eminim.

“Tabii ki potansiyelimi göstermeliyim. Bu gece değildi.”

Tennessee Titans'ın NFL sezonunun 11. Haftasında Green Bay Packers'a karşı öne çıkan maçları.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Tennessee Titans’ın NFL sezonunun 11. Haftasında Green Bay Packers’a karşı öne çıkan maçları.

Tennessee Titans’ın NFL sezonunun 11. Haftasında Green Bay Packers’a karşı öne çıkan maçları.

“Sezon bitmedi. Hala altı fırsatımız var. Zor bir maçımız var.” [in Week 12 against the Eagles]Philly’e gitmeliyim.

“Umarım bu birkaç günü biraz sağlığımıza kavuşmak veya zihnimizi tazelemek için kullanabiliriz ve sonrasında açık bir şekilde sonraki maçları kazanmalıyız.”

  • 12. Hafta: @ Philadelphia Eagles (8-1), 27 Kasım
  • 13. Hafta: @ Chicago Bears (3-7), 4 Aralık
  • 14. Hafta BYE
  • 15. Hafta: Los Angeles Rams’a karşı (3-6), 19 Aralık
  • 16. Hafta: @ Miami Dolphins (7-3), 26 Aralık
  • 17. Hafta: Minnesota Vikings’e karşı (8-1), 1 Ocak
  • 18. Hafta: Detroit Lions’a karşı (3-6), 7/8 Ocak

Rodgers, Titans’a mağlup olarak iki gol atarak 227 yarda 39’a 24’e gitti. İki kez hüküm süren lig MVP’si ve dört kez ödülün galibi, Green Bay’in 2022’deki mücadelelerinin merkezinde yer aldı ve ortalama kariyer düşüklüğü olan 231,1 pas yarda ile.

Rodgers ve ekibinin, geçen Pazar Dallas Cowboys’u uzatmada 31-28 yenmek için dördüncü çeyrekte iki gollük bir açıktan toparlanırken köşeyi dönmüş olduklarına dair umut vardı. 38 yaşındaki QB, tümü çaylak alıcı Christian Watson’a olmak üzere üç gol attı ve takım bu sezon ilk kez bir maçta 30 sayıyı aştı.

Rodgers, Titanlara karşı Watson ile filizlenen bağını sürdürdü, çift, kayıpta iki tank avcısı için daha birleşti, ancak gelecekteki Onur Listesi oyun kurucusu, aksi takdirde kötü bir pas performansından yakınıyordu.

Aaron Rodgers ve Christian Watson, Tennessee Titans'ın savunmasını kandırdıktan sonra gol atmak için birleşirler.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Aaron Rodgers ve Christian Watson, Tennessee Titans’ın savunmasını kandırdıktan sonra gol atmak için birleşirler.

Aaron Rodgers ve Christian Watson, Tennessee Titans’ın savunmasını kandırdıktan sonra gol atmak için birleşirler.

Rodgers, “Topu bu gece yaptığımdan daha iyi atmalıyım,” dedi. “Bizim için çok fazla hata payı yok ve kesinlikle size bazı fırsatlar sunan bir takıma karşı değil. Bu oyunlara sahip olmalıyız.”

Rodgers’ın geri alabilmeyi dilediği oyunlar arasında, üçüncü ve 12’de bir atış vardı, dördüncü çeyrekte dokuz buçuk dakika kala 10 sayı gerideyken, ortada geniş açık bir Sammy Watkins’i kaçırdığında bir punt

Mücadelelerinin kökenini açıklamaya çalışan Rodgers, Londra’da New York Giants’a Beşinci Hafta mağlubiyetinden bu yana emzirdiği başparmak yaralanmasına bağlı olmadığını söyledi.

Londra'daki Tottenham Hotspur Stadı'nda New York Giants ile Green Bay Packers karşı karşıya geldi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Londra’daki Tottenham Hotspur Stadı’nda New York Giants ile Green Bay Packers karşı karşıya geldi.

Londra’daki Tottenham Hotspur Stadı’nda New York Giants ile Green Bay Packers karşı karşıya geldi.

“Sana söyleyemedim [or] Bir şeye işaret et,” dedi. “Başparmağım için mazeret üretmeyeceğim. New York’tan beri aynı.

“Temelde iyi bir noktada olduğumu hissettim. Sadece aynı tür tutarlı tutuşa sahip değildim ve top aynı şekilde çıkmadı. Bu gece çok sayıda yalpalama yaptım.

“Biraz rüzgar vardı ve atmam gereken birkaç atış kaçırdım. Kesinlikle Sammy’ye olan atıştı.” [Watkins] ve Allen’a olan [Lazard].”

LaFleur: Hata payı yok

Packers baş antrenörü Matt LaFleur, maçtan sonra muhabirlere hitap ederken, takımın önündeki yolda Rodgers’ın iyimser tonunu tam olarak paylaşmadı.

Daha kasvetli bir LaFleur, “Şu anda böyle bir performans sergilemek beni son derece hayal kırıklığına uğrattı,” diye düşündü. “Özellikle sezonda bulunduğumuz noktada.

Dallas Cowboys'un NFL sezonunun 10. haftasında Green Bay Packers'a karşı öne çıkan maçları.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Dallas Cowboys’un NFL sezonunun 10. haftasında Green Bay Packers’a karşı öne çıkan maçları.

Dallas Cowboys’un NFL sezonunun 10. haftasında Green Bay Packers’a karşı öne çıkan maçları.

“Ne diyeceğimi bile bilmiyorum. Birkaç gün öncesine hiç benzemiyordu. [against the Cowboys]ve bu yüzden sadece son oyununuz kadar iyisiniz ve o sahaya her çıktığınızda, dışarı çıkıp bunu yapmalısınız.

“Hepimiz aynı fikirde olsak bile, açıkçası ihtiyacımız olan seviyede performans gösteremiyoruz. Bu yüzden burada 4-7’de oturuyoruz!

“Şu anda çok iyi bir durumda değiliz, orası kesin. Çocuklara söylediğim gibi, hata payı yok. Nokta.”

Green Bay Packers, Jalen Hurts ve 8-1 Eagles ile karşılaşmak için Philadelphia'ya gidecek.

Green Bay Packers, Jalen Hurts ve 8-1 Eagles ile karşılaşmak için Philadelphia’ya gidecek.

Packers önümüzdeki iki hafta boyunca yollarda olacak ve 27 Kasım Pazar günü Philadelphia’ya (8-1) gidecek ve ardından 13. Haftada NFC Kuzey bölümündeki rakipleri Chicago Bears (3-7) ile karşılaşacak.

Green Bay’in güle güle haftası, sezonu Super Bowl şampiyonu Los Angeles Rams (3-6) ile deplasmanda Miami Dolphins’e (7-3) karşı oynadıkları bir maçla bitirmeden önce ve ardından tekrar – Lambeau Field’da Vikinglere (8-1) ve Detroit Lions’a (3-6) karşı arka geziler.

Bu sezon Rodgers’ın son sezonu olabilir mi?

Rodgers’ın bu sezonki mücadeleleri ve ilerleyen yaşı göz önüne alındığında, bunun NFL’deki son yılı olabileceğine dair öneriler var.

NBC’ler Profesyonel Futbol Sohbeti (Sky Sports NFL, hafta içi, 18:00) sunucusu Mike Florio, Green Bay sezonunun bitmediği konusundaki ısrarına rağmen, Rodgers’ın çevresinde bir “kesinlik havası” olduğunu söylüyor.

Ayrıca 45 yaşındaki oyun kurucu Tom Brady'nin bu sezon geleceği hakkında artan spekülasyonlar var.

Ayrıca 45 yaşındaki oyun kurucu Tom Brady’nin bu sezon geleceği hakkında artan spekülasyonlar var.

Florio, “NFL, birkaç yıldır gerçekten iyi yaşlı oyun kuruculardan oluşan bir kümenin ve gerçekten iyi genç oyun kuruculardan oluşan bir kümenin tadını çıkarmak için tatlı bir noktada,” dedi.

“Oyun kuruculuğun altın çağında olduğumuzu söylemiştim. Tek sorun yaş.

“Bazı yaşlı adamların azaldığını gördük. Tom Brady’nin işinin bitip bitmediği hakkında konuşuluyor mu? Bu o kadar hızlı değil. Ama şimdi iki kez MVP’lik yapan sıradan görünüyor, dün gece camsı gözlü görünüyor. Eksikti. kötü atar.

Green Bay Packers'ın bu sezondaki beş maçlık mağlubiyet serisinin en büyük hatalarından bazılarına bir bakış.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Green Bay Packers’ın bu sezondaki beş maçlık mağlubiyet serisinin en büyük hatalarından bazılarına bir bakış.

Green Bay Packers’ın bu sezondaki beş maçlık mağlubiyet serisinin en büyük hatalarından bazılarına bir bakış.

“Dördüncü çeyrekte, 10 sayılık bir oyundayken ve Packers bir şeyler yapmaya çalışırken bir atış oldu… Sammy Watkins’i o kadar çok kaçırabilirdim!

“Görmek büyüleyiciydi. Ve daha yeni bir kesinlik havası almaya başlıyor. Gelecek yıl oynayacağından emin değilim.

Florio ekledi: “Garaj kapısı Rodgers’ın kariyerine kapanmaya başlıyor gibi geliyor. 6-0 gitmeleri gerekiyor. [to finish the season]. Birini daha kaybedip 4-8’e giderlerse, masayı yönetmeleri ve ayrıca yardım almaları gerekir – ve o zaman bile, 9-8’lik bir rekorun sizi içeri sokacağını düşünmüyorum. [the playoffs] bu yıl NFC’de.

“Packers için playofflar, Eagles’a karşı dokuz gün içinde başlayacak. Oraya gitmek istiyorlarsa, Philadelphia’da başlamış gibi davranmaları gerekiyor.”

Sky Sports NFL, bir dizi NFL Network programı içeren, sezon boyunca NFL kapsamı için özel kanalınızdır. Bizi takip etmeyi unutmayın skysports.com/nflTwitter hesabımız @SkySportsNFL & Sky Sports – hareket halindeyken!
Kaynak : https://www.skysports.com/nfl/news/12040/12750197/aaron-rodgers-green-bay-packers-quarterback-says-season-is-not-over-despite-sixth-loss-in-seven-to-tennessee-titans

SMM Panel PDF Kitap indir