Aakash Chopra, RR ile IPL 2022 çatışması öncesinde MI için büyük bir endişeye işaret ediyor


Eski Hintli meyilli Aakash Chopra, Mumbai Kızılderililerinin (MI) alt sıralarında derinlikten yoksun olduğunu düşünüyor. Mumbai, Delhi Capitals (DC) ile ilk IPL 2022 karşılaşmasında etkileyici bir başlangıç ​​yaptı. Ancak, son vuruşlarda ateş gücü eksikliği nedeniyle, maç kazandıran bir skor elde edemediler.

Delhi’ye dört kaleyle inen Mumbai, Cumartesi günkü çift başlı maçın ilk maçında Navi Mumbai’deki DY Stadyumu’nda Rajasthan Royals (RR) ile karşılaşacak.

Maçtan önce konuşan Chopra, YouTube kanalında beş kez şampiyon olan oyuncuların düşük dereceli vuruşlarını güçlendirmenin bir yolunu bulmaları gerektiğini söyledi. O şu görüşte:

“Alt sıradaki derinlik orada değil. Mumbai, Daniel Sams’i oynamak zorunda kalıyor çünkü sopayla bu ekstra koşuları istiyorlar, ancak 57 koşuya çıktı, bu yüzden ince bir çizgi çizmeleri gerekiyor. Ayrıca, yarışmadaki diğer bazı takımlar gibi kimseyi kaçırmıyorlar. O yüzden farklı bir şeyler yapmaları gerekiyor.”

Sams, Delhi’ye karşı yaptığı dört overde 57’ye çıkarken, Jasprit Bumrah’ın nadir bir izin günü geçirdiği için Mumbai de acı çekti. Delhi, 18.2’de 178’i kovalarken, hız öncüsü 3.2’de 43’e düştü.


“MI’nin bowlingi 50-50 görünüyor” – Aakash Chopra

Aakash Chopra, RR ile IPL 2022 çatışması öncesinde MI için büyük bir endişeye işaret ediyor

Chopra, Mumbai’nin Krunal ve Hardik Pandya’nın beğenileri olmadan alt sırasının aynı olmadığını belirtirken, vuruşta hala iyi bir yetenek olduğunu da sözlerine ekledi. En büyük sorunun bowlingde olduğunu düşündü.

44 yaşındaki gözlemci:

“Vuruş, Mumbai için hala bir sorun değil. Tilak Varma son maçta çok etkiledi. Rohit Sharma harikaydı, Ishan Kishan harikaydı. Kieron Pollard ve Tim David’in sayı atması bekleniyor, bu yüzden vuruşta biraz yetenek var.”

Odak noktasını bowling bölümüne kaydırarak şu görüşte bulundu:

“Bence Riley Meredith, Daniel Sams’in yerini almalı. Basil Thampi önceki oyunda iyi iş çıkarmıştı, bu yüzden Jaydev Unadkat’ı gerçekten düşünmeyeceğim. Vuruşlarının gücüyle kazanabilirler, ancak MI’nın bowlingi 50-50 görünüyor. ”

Bumrah ve Sams dışında, bowling saldırısının geri kalanı Delhi’ye karşı oldukça iyi sonuç verdi. Thampi 35’e üç, Murugan Ashwin dört overde 14’e iki ile öne çıkarken, Tymal Mills üç overde 26’ya bir rakamlar kaydetti.


En yenileri yakalayın IPL 2022 canlı skor ve güncellenmiş IPL puan tablosu Sportskeeda’da her gün!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/ipl-2022-aakash-chopra-points-big-concern-mi-ahead-ipl-2022-clash-rr?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın